схили для лижників

Справжні цінителі гірськолижних схилів знають напевно де знаходиться рай для гірськолижників, у всьому світі це місце є у Швейцарії. Швейцарські схили Церматта, типового альпійського містечка, на який падає спіральна тінь Маттерхорна, однією з найбільш впізнаваємих гір на світі. За кількістю, в Церматте, нараховується три гірськолижних зони з підйомниками.

Рідня екстримального катання на лижах знаходиться у Франції, під назвою Шамоні, вважається, що сюди варто приїхати тим, кому не вистачає адреналіну. Насправді тут вистачає спокійних трас для лиж і сноуборда. Підйомники вельми багаточисленні, а загальний скі-пас діє відразу для 11 зон.

Італійська Кортіна-д’Ампеццо підійде для тих, хто бажає поєднувати катання на лижах і активне світське життя. Тут знаходяться різноманітні сорти вина, що не менше привернуть увагу ніж лижі. Траси Кортіна доволі прості, тому лижникам-екстрималам доведеться шукати маршрути подалі. Відмічаємо, що Кортіна-д’Ампеццо – це не тільки одне з найкрасивіших місць Італії, але й одне з найдорогих.

Аспен – містечко в штаті Колорадо, відоме найдорогим гірськолижним курортом. Головною перевагою Аспену в тому, що на його чотирьох горах вистачає і важких уступістих схилів для професіоналів. Екстрималам варто вибирати зону Аспен Маунтін, найважчу із чотирьох, а новачкам зону Баттермілк.

Історія австрійського гірськолижного міста Кицбюель – це історія про те, що істині цінності не старіють. Тут на лижах катаються з кінця 19 століття. Тут достатньо трас для тих, хто не любить ризикувати. Ну і тут проводять чемпіонат по швидкісному спуску, вважається найважчим і непередбачуваним в світі.

От flow

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика