Абатство Сакромонте, Іспанія

Абатство Сакромонте, Іспанія

Абатство Сакромонте – знакова пам’ятка Іспанії, розташована в околицях Гранади над рівниною Сакромонте. Це місце було обрано не випадково. За переказами саме там від рук римлян загинув перший єпископ і покровитель міста – Святий Сесілія. На території абатства знаходиться музей древні катакомби.

Воно гордо підноситься на схилі пагорба Вальпараїсо і мимоволі кидається в очі, якщо дивитися в сторону рівнини Сакромонте. Зовні ця цегляна споруда, яка стоїть особняком вдалині від міських будівель. Відстань від міста – приблизно 3 км. Відвідування храму і катакомб можливе тільки в складі екскурсії, які проводяться щоденно ранком і вдень після сієсти. Для самостійної поїздки в абатство потрібно сісти на автобус № 35, який відходить із площі Plaza Nueva.

Слід відзначити, що з вершини пагорбу відкривається дивовижно красивий вигляд на Альгамбру. Це ще одна причина, по якій туристи прагнуть побувати в Сакромонті. Колись на цих схилах жили цигани, які стали родоначальниками запального танцю фламенко. На честь цього місцеві жителі балують відвідувачів тематичними уявленнями. Вважається, що більше ніде в Іспанії не танцюють так пристрасно фламенко, як в Сакромонті.

Священні печери абатства пов’язані між собою низкою проходів. В них туристи знайомлять зі старинними капеллами і скульптурами. Музей цікавий, в першу чергу, тим, що в ньому зберігається давня піч, в якій раніше спалювали мучеників. В околицях абатства під час археологічних розкопок були знайдені таблички з надписами на арабській мові, які свідчать про страшні події, які відбувалися в Сакромонті.

Сама будівля монастиря було спроектована в 16 столітті для зберігання мощей. Трохи пізніше на його базі була відкрита одна із перших приватних шкіл в Європі, в якій навчали богословію і філосовським вченням.

Це , та інші краєвиди Іспанії , можливо оглянути самостійно, без допомоги турагенств. Достатньо відкрити візу ЄС та придбати квиток на дешевий авіалоукост на сайті  skyup регистрация

You may also like...

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика