сходження в непалі

Справа небезпечна, але досить захоплююча, зі словом альпінізм зіштовхувалися всі, але одиниці ретельно займаються ним. Для того, щоб це заняття стало для вас більше безпечним та комфортним, потрібно багато вчитися, багато тренуватися та набиратися досвіду горосходження.

Для початку вам слід засвоїти це слово після курсу лекцій, занять та тренувань під керівництво досвідченого інструктора. Всі навчання по альпінізму розділяються на етапи, відповідно підкорюючи ці етапи, ви, підвищуєте свій рівень знань і підготовленості. Давайте почнемо з того, що слід знайти для себе альпіністський клуб (секцію) в вашому місті і почати займатися там.

По друге, приїхати влітку в гори в альптабір, де ви будете проходити навчання, по закінченні курсу навчань, ви здійснете своє перше сходження. Головне не поспішати, в горах головну роль відіграє досвід, тому варто довіритися інструктору, адже без нього у вас мізерні шанси на успіх.

Вам слід звикати до нерівних доріг і стежкам. Багато лазайте, томущо альпінізм включає до себе лазання по скалам і крутим схилам. Обов’язково ведіть щоденник тренувань, ви будете помічати ваш прогрес, він теж важливо необхідний для майбутніх сходжень.

От flow

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика