Амурські стовпи

Скельні оголення “Амурські стовпи” знаходяться в сотні кілометрів від Комсомольська-на-Амурі, в нижній течії річки Амур, в районі села Ніжнетамбовське. Вони представляють собою гранітні стовпи різної форми, розташовані на вершині і схилах сопки висотою майже 900 метрів.

Відвідувачів очікують незабутні пейзажі, чисте повітря і кришталева вода. Також ці місця приваблюють велику кількість альпіністів. За деякими твердженнями, Амурські стовпи – залишки стародавнього міста, за іншими – це результат багатовікової дії сил природи.

Зовні вони нагадують живих тварин. Наприклад, Шаман-камінь-гордої людини в плащі з пильним поглядом, Собака, Ведмідь – відповідних тварин. Правда, є ще Біла церква, дуже нагадує храм. Згідно однієї із нанайських легенд, в незапам’ятні часи дочка місцевого шамана дівчина за ім’ям Адзі закохалася в мисливця.

Мисливець хотів одружитися на дівчині, але батько дівчини не давав згоди на шлюб, і тоді, вони втекли. Після втечі батько дівчини – шаман, перетворився на ведмедя, і переслідував закоханих, згодом вони зійшлися у битві – шаман і мисливець, але дівчина була проти цього, і зусиллями магії зупинила час, і вони всі завмерли в скельних статуях.

От flow

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика