медитація в просторі

Астальна проекція – це вихід із фізичного тіла в астральному (енергетичному) тілі в астральний світ (астральний план).

Астральне тіло – ефірний двійник тіла фізичного, який володіє більш тонкою організацією і можливістю існування в іншому вимірі, він не відчуває болі і не схильний фізичним недугам. В звичайному стані астральний двійник складає єдине ціле з фізичним тілом. З’єднання відбувається внаслідок сильного специфічного змінення стану біоенергетикоорганізма.

Всі ми несвідомо покидаємо своє фізичне тіло під час природнього процесу сну. Астральне тіло зависає над фізичним на висоті приблизно 25-30 сантиметрів, повторюючи положення сплячого. Якщо спробувати усвідомити себе під час сну, можна спробувати керувати ним, переживаючи свідомі сновидіння.

В астральній проекції, відокремившись від фізичного тіла, не занурюючись в сон, ви можете залишатися в фізичному світі, але бачити цей світ будете зовсім інакше.

Перед відправленням в астральний політ необхідно виконати декілька умов. Для початку, чітко сформулювати ціль: куди ви хочете потрапити або з ким побачитися. Безцільні блукання в астралі послаблюють концентрацію, і людина засинає, а коли є ціль, концентрація свідомості тримається на потрібному рівні, завдяки чому всі дії усвідомлюються.

Також потрібно навчитися відключати внутрішній діалог. При цьому зупинка думок відбувається не зусиллями розуму, а зміщенням фокусу свідомості з мисленням на внутрішнє відчуття. Для виходу потрібно прибрати фіксацію з фізичного тіла і відчути своє астральне тіло.

Сім технік виходу в астрал

Спосіб перший: Астральний двійник.

астральний двійник

Сядте в крісло. Розслабтеся, ви маєте бути спокійними і впевненими в собі. Тепер подивіться на себе зі сторони, в думках створіть свого двійника, приділяючи найпильнішу увагу кожній частині свого тіла, починаючи від пальців рук і закінчуючи дрібними деталями обличчя.

Перед вами знаходиться ваша копія, абсолютно ідентична як зовні, так і внутрішньо. Починайте поступово віддавати двійнику свою енергію. Для цього уявіть, що в районі вашого сонячного сплетення з’явився шнур, який з’єднує вас і вашу копію. Віддавайте стільки енергії, скільки можете, нехай по цьому шнуру перетікає до вашого двійника і наповнює його життєвою силою.

Цю вправу слід робити щоденно на протязі двох місяців. З часом ви відчуєте, що разом з перетікаючою енергією ви вже і самі готові “поплисти” до свого двійника. Не чиніть опір цьому, і в скорішому часі ви зможете побачити самого себе з боку, очима власного астрального двійника.

Спосіб другий: М’язова техніка.

мязова техніка

Багато технік виходу в астральний простір засновані на візуалізації. Але цілком ймовірно, що не кожен здатний ефективно застосувати такі способи. Саме для таких людей і був створений кіностетичний або, по іншому, м’язовий метод виходу в астрал.

Приляжте на ліжко, розслабтеся, заткніть вуха і закрийте очі. Нехай вас нічого не відволікатиме.

Сконцентруйтеся на собі, на своєму власному “Я”, відстороніться від фізичного тіла, уявіть, що ви просто вийшли із нього. Головне пам’ятайте, що вам необхідно виявити найчіткіший і ясний намір покинути своє тіло і вийти в астрал.

Після цього напружте всі м’язи свого тіла і не розслаблюйте їх як можна тривалий час. Потім різко розслабтеся, і постарайтеся відчувати почуття падіння в безодню.

Спосіб третій: Медитація.

медитація

Медитаційний спосіб виходу в астрал є одним із найбільш популярних і не потребує великих енергетичних витрат. Вихід в астрал за допомогою медитації достатньо простий, а його ефективність вже не раз була підтверджена багатьма людьми, які під час сеансу медитації виходили в астральний простір.

Зручно розташуйтеся в кріслі, розслабившись і прикривши очі. Старайтеся думати про щось приємне. Розслаблюйте м’язи і тіло до тих пір, поки кожна його частина не стане “ватною”.

Досягнувши повного фізичного розслаблення, відпустіть всі свої думки і постарайтеся звільнити свою свідомість від всього. Нехай воно зіллється з абсолютною порожнечею. Нерідко, розслабляючи свій розум, люди чують тихий гул у вухах, відчувають легкий вітерець або відчувають холод, який пробігає по кожі. Перед вашими закритими очима можуть виникати найхимерніші образи і картини, роздивіться їх, але не старайтеся аналізувати.

Коли ваше тіло і розум будуть повністю розслаблені, просто ляжте і чекайте. Під час цього процесу можуть виникати спонтанні рухи, вам може здатися, що голова збільшується в розмірах або ваші кінцівки починають перетворюватися. Може виникнути вібрація по всьому тілу, яка буде ставати все більш і більш відчутна. Лежіть спокійно і не думайте ні про що, оскільки саме безперервна вібрація – вірний признак того, що ви покидаєте своє фізичне тіло.

Спосіб четвертий: Техніка вебстера.

техніка вебстера

Цей спосіб простий, але багатьом людям потребується повторити його декілька разів, щоб дійсно здійснити астральний політ. Це пов’язано зі складністю реалізації одночасно як свідомих, так і підсвідомих вольових зусиль. Перед тим, як почати практикувати цей метод, неділю або трохи більше старайтеся думати про астральний вихід як можна більше. Постійно думайте про важливість і значущість цього астрального польоту, тоді ваша підсвідомість зафіксує всі необхідні установки, і вам буде набагато легко здійснити астральний політ.

Кімната, в якій ви збираєтеся здійснити вихід в астрал, має бути темною і достатньо теплою. Вам ніхто не має мішати і відволікати вашу увагу. Проводьте експеремент в повній самотності.

Закрийте очі і повністю зосередьтеся на диханні. Після цього переведіть усю вашу увагу на кінчиках пальців одніє ноги, старайтеся думати тільки про це, не допускаючи ніяких зайвих думок. Уявіть, як ваше астральне тіло виходить із своєї фізичної оболонки саме в цьому місці.

Потім повторіть всі дії, але вже з іншою ногою. Відчуйте, як астральне тіло поступово звільнюється, починаючи з кінчиків ніг і закінчуючи потилицею. В цей час уявіть, як астральний двійник обтікає ваше фізичне тіло.

Зберіть всю волю в області чола і виявіть бажання здійснити вихід в астрал. Саме зараз мають спрацювати потрібні мотивації – як свідома, так і підсвідома.

Спосіб п’ятий: Метод Харарі.

метод харарі

Заснований на принципі візуалізації, метод Харарі є ефективним і дійсним способом розвитку рухливості своєї свідомості.

Виберіть те місце в квартирі, де вам особливо комфортно, причому як фізично, так і морально. Вибравши таке місце в будинку, вийдіть на вулицю і знайдіть таке ж підходяще місце на відкритому повітрі. Два цих місця мають бути розташовані неподалік друг від друга, буквально в десяти хвилинах ходьби.

Встаньте на другому вибраному місці, закрийте очі і зробіть один глибокий вдих. Уявіть, що ви знаходетеся в зручному кріслі, вас нічого не турбує, і ви повністю розслаблені. Потім повільно відкривайте очі, уявляючи при цьому, що все, що зараз відбувається з вами, – важлива частина вашого внетілесного досвіду. Нехай всі емоції і враження стануть максимально яскравими.

Спосіб шостий: Вихід в астрал за допомогою вихрового методу.

вихровий метод

Завдяки вихровому методу ви знайдете необхідну для астральних подорожей рухливість свідомості. Вихровий метод умовно розділений на дві частини. На першому етапі вам необхідно буде дотримуватися певної спеціальної дієти. Вам слід відмовитися від м’яса, а також старатися обмежувати себе в кількості з’їденої їжі. За дві години до виходу в астрал ви маєте повністю відмовитися від їжі. Основною вашою їжою мають бути фрукти і овочі, особливо налягайте на моркву.

Такій дієті слід дотримуватися як мінімум два тижні до передбачуваного виходу в астрал, але чим довше, тим легше буде здійснити астральну подорож. Коли ви вирішете, що повністю готові до виходу в астрал, зручно розташуйтеся в темній кімнаті, не схрещуйте руки або ноги. Поряд поставте стакан простої води.

Глибоко дишіть, розслабляйтеся. Після того, як дихальну вправу буде виконано, уявіть, що ви знаходетеся в середині великого конуса. Подумково підніміться наверх і уявіть, що знаходетеся в епіцентрі вихрю. Ототожнюйте себе з вершиною конуса до тих пір, поки вихрь не винесе вас із конуса.

Спосіб сьомий: Техніка Окоя.

техніка окоя

Цей метод заснований на стародавній магії шумерів, він є простим і ефективним і не потребує ніяких спеціальних знань. Звернення до духа Окоя не тільки допоможе вийти в астрал, але й також досягнути і багато чого іншого.

Сядьте і зхрестіть ноги. Безіменним пальцем правої руки накресліть у повітрі на рівні грудей дванадцять ліній, малюючи їх від себе.

Складіть руки в замок на рівні грудей. Уявіть, що ці лінії загорілися темно-червоним полум’ям. Вимовте мантру: “Тор ма лейо Окоя”. Лінії почнуть рухатися і пронизувати ваше тіло. Побажайте вийти із свого фізичного тіла і як тільки відчуєте, що вже готові вийти, скажіть: “ші ох”.

От flow

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика