Австралійський військовий меморіал

меморіал

Австралійський військовий меморіал – головний австралійський меморіал, присвячений пам’яті солдат, загиблих під час війн. В 1917 році була зібрана перша колекція предметів, які відносяться до військових історій Австралії. Думка про створення меморіла прийшла в голову австралійському історику Чарльзу Біну. Будівництво закінчилося в 1941 році, відкриття відбулося 11 листопада – в День пам’яті загиблим.

На сьогоднішній день цей Меморіал є одним з найзначиміших пам’ятників у світі. Меморіал розташовується в Канберрі, неподалік від будівлі Парламенту. Унікальний Меморіал складається із трьох частин: Мавзолія із Залом Пам’яті, в якому розташована могила невідомого австралійського солдата, музея і дослідного центра.

Зал Пам’яті збудований у формі восьмикутника, на чотирьох стінах якого – північно-західній, північно-східній, південно-західній і південно-східній – мозаїкою викладені зображення Солдата, Льотчика, Моряка і Жінки-військослужбовцем. Перед Залом Пам’яті – вузький внутрішній двір і невеликий ставок, в центрі якого – вічний вогонь.

Над двориком розташована довга крита галерея з Дошкою Слави – бронзовими пластинами, на яких висічені імена 120 тисяч померлих австралійських військослужбовців. Кожен день, коли Меморіал закривається вночі, проводиться невелика церемонія, під час якої зібравші можуть почути коротку історію створення і послухати військовий сигнал повірки перед вечірньою зорею.

 

 

 

You may also like...

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика