Чим корисна йога

йога в лісі

Не для кого не секрет, що йога володіє всіма життєвими якостями, вони підходить для будь-якої людини, будь-якого віку. Вона існує уже не менше п’яти тисячоліть, і на даний момент нею займаються мільйони людей. З чого почати, та чим саме корисна йога? Відповіді прості.

Відомий факт такий, чим гнучкіший хребет, тим довше живеться. Її можна розвивати в будь-якому віці, звичайно ж велику користь принесуть заняття йогою. У людей, які почали займатися йогою, було виявлено значне збільшення гнучкості хребта і рухливості суглоб.

А ще завдяки заняття йогою розвивається сила та витривалість. На теперішній момент існує декілька шкіл, які направлені на розвиток різних можливостей, найпопулярнішою серед атлетів залишається Аштанга-йога, цей напрямок дуже корисний для фізичної сили.

Аштанга-йога дуже цінна для тих, хто володіє живим розумом і сильним, фізично розвиненим тілом. Є такий напрямок як Айенгара-йога, вона направлена на розвиток координації рухів і гнучкості, вона здібна розвивати фізичну витривалість і зміцнити ваші м’язи.

Вміння управляти диханням – це ключовий момент йоги, на неї опираються через те, що правильне дихання – залог правильної циркуляції внутрішньої енергії, досягнення стану просвітлення та відчуття радості від життя.

Ну і звичайно ж зняття стресу. Медитативні практики і релаксації, є невід’ємною складової йоги. В поєднанні з глибоким диханням і вмінням зосередитися на правильному виконанні асан і свого тіла, людина починає сприймати себе як цілісний світ.

You may also like...

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика