Ділянка Великої китайської стіни – Мутяньюй, Китай

ділянка стіни

Справжній архітектурний шедевр, який зберіг свій початковий вигляд – Велика китайська стіна, найграндіозніша оборонна споруда на Землі. Його ділянка має 22 сторожові вежі, протяжність складає майже 22 км, висота – від семи до восьми метрів, а ширина – від 4 до 5 метрів. Стіна оздоблена парапетами і амбрузарами для відображеня атак супротивника.

Пекін пропонує декілька ділянків Великою китайської стіни для відвідання туристів, найперша для відвідання та найпопулярніша стіна є Бадалін, відома своїми натовпами туристів зі всього Китаю і світу. Ділянки побудовані на гребені хребта, на висоті від 500 метрів, до одного кілометра. Є місце для парковки машин і туристичних автобусів. Знаходяться і ресторани, ринок і білетні каси.

Туристам рекомендують Велику китайську стіну Мутяньюй, вона відрізняється своєю архітектурою, та великою кількістю сторожових веж і тим, що на ньому менша кількість натовпу. Ділянка стіни побудована із гранітних плит, по обидва боки стіни розташовані отвори для гармат. Вік ділянки Великої китайської стіни Мутяньюй перевищує 1500 років.

Відвідавши ділянку стіни Мутяньюй ви зможете відчути все бувалу велич і значимість Великої китайської стіни. Серед інших переваг цієї ділянки, можна назвати чудові гірські пейзажі, хороші умови для піших прогулянок і відносно мала кількість туристів.

You may also like...

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика