Ефективне тренування перед походом

біг взимку

Перш за все потрібно підготуватись фізично, в другу чергу емоційно, фізично підготуватись важливо необхідно, для того, щоб ви чудово почували себе під час сходжень на вершини, через важкі та дикі умови природи. Емоційний стан теж важливий, налаштувавшись в думках, можна відчути мотивацію та позитивно-максимально добре.

Так як же варто тренувати своє тіло перед походом, напевно ви задавали собі питання, що варто тренувати? Відповіді прості: силу, витривалість, дихання і укріплення серцевого м’язу. Тренування потрібно розділити на цикли, якщо ви збираєтеся припустимо зробити сходження до вершини більше 2 000 метрів над рівнем моря, то вам слід готуватися 1 місяць.

Почнемо з вправ на кожен тиждень з перервами звичайно ж. Тривалість циклів має бути індивідуальна та регулярна. Так ось, займатися потрібно 5-6 раз в тиждень, щодня займайтеся різними видами тренувань, для засвоєння хорошого фізичного стану, виконуйте силові вправи кожен день, а в неділю можете відпочити.

Слід зазначити, що кардіо тренування укріпляють серцеві м’язи і серцево судинні системи, що важливо буде для успішного походу. Почнемо з невеликого бігу, після нього розтяжка, а вже варто потренувати прес. Більше часу приділяйте вправам на ноги, почніть з присідань з гантелями або штангою невеликої ваги, наприклад 10-15 кг по 10-15 раз.

Вправи на литкові м’язи: Виконуйте підйоми на шкарпетках. Випади зі штангою: Робіть широкі кроки, торкаючися коліном підлоги, але не спираючися на підлогу, м’язи потрібно тримати в напрузі. Робіть 16-20 кроків.

Вправи для спини: Виконуйте тягу вертикального блоку 5-6 підходів по 10-15 раз. Вагу підбирайте по силам.

Вправи для рук: жим штанги лежачи вузьким хватом. Використовуйте невелику вагу, зате виконуйте до межі сил. Всього 3-5 підходів. Віджимання від підлоги з вузькою постановкою рук. Утримуйте лікті ближче до корпусу. 3-5 підходів до межі сил.

You may also like...

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика