Відень

Зачарованою і чудовою називають стару столицю Австрії любителі опери, музеїв, шоколадних тортів і відомого кафе по-віденськи. Экскурсии в Вене дозволять побачити бруківку величних площ і пишне барокко історичних фасадів поєднуються в культурній столиці Старого світла комфортних готелей, чудовим туристичним сервісом і дивовижною гостинністю місцевих жителів.

У Відні пропонуються захоплюючі екскурсії, в ході яких туристи ознайомлюються з головними її пам’ятками, такими як: палац Шенбрунн, Музейний квартал, будинок Хундертвассера, Хофбург і Галерею Альбертіна можна відвідати за єдиною знижковою Wien Karte, яка не тільки дозволяє заощадити на вході в основні пам’ятки, але й дає можливість не платити за проїзд в громадському транспорті на протязі трьох діб з моменту її придбання.

В австрійській столиці доведеться забути про дієти і модних вегетеріанських течіях. Порції, як правило, досить значні, а тому їх сміливо можна замовляти на двоїх. Для тих самостійних мандрівників, хто віддає перевагу не поспішаючи насолодитися чашкою кави, можна порекомендувати вуличні мобільні кафе, де простота інтер’єру не скільки не применшує достоїнств кухні.

Окремий фонд Відня – не самий бюджетний, але достатньо різноманітний. Заощадити на проживанні можна, оселившись на околиці міста або в найближчих передмістях. Столиця пов’язана з приміськими зручним транспортним повідомленням, а тому дорога до основним пам’яткам не займає багато часу і не доставить проблем. Придбання Віденської транспортної карти дозволить вигідно оплачувати проїзд.

Влітку прохолоду віденцям приносять численні фонтани, авторами яких стали відомі скульптори і архітектори минулих століть. Зимовий Відень немов святкова відкритка, на якій за пишним різдвяним оздобленням можна розгледіти казкових гномів і добрих фей. Весною гості міста до знемоги милуються цвітучими деревами в численних парках і садах, а осінью прогулянки по золотому килиму опалого листя Віденського лісу приводять в романтичний трепіт навіть найвідчуйдушних прагматиків.

 

От flow

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика