Гірськолижний курорт Церматт

Церматт

Гірськолижний курорт Церматт є надзвичайно відомим завдяки своєму розташуванню (на висоті 1620 м, в самому серці Альпійської гірської системи), най протяжним гірським трасам, комфортабельним підйомником і великим перепадом висот (1620-3820 м). Якщо ви плануєте в гірськолижні тури до Цермату, то вам варто бути готовими до високих та крутих схилів.

Трас тут вистачає для середнього рівня та важкого, для початківця їх немає. Складні траси починаються у верхніх станцій, зокрема: Triftji, Stockhorn, Furi. Для середнього рівня складності підійдуть траси на схилах від Горнерграта і Хохталі. Кількість підйомників курорту становить – 35.

Система apress-ski розвинена дійсно добре, кожен екстримал після катання зможе відпочити де завгодно, є безліч ресторанів, кафе, нічних клубів, дискотек, виставок, і все це відкрито навіть влітку. Курорт розташувався в південній частині Швейцарських Альп, на рівній відстані від Женеви і Цюріха.

Траси і схили Цермату пропонують різноманітність, чудову обробку ратраками. Є великі можливості для початківців і лижників середнього рівня підготовки. Загалом Церматт включає до себе поєднання неймовірних гір.

You may also like...

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика