Гірськолижний курорт Кортіна д’Ампеццо

Кортіна д’Ампеццо

Кортіна д’Ампеццо вважається одним з найвідоміших туристичних місць Італії. Курорт розташований в північно-східній частині регіону Венето, в 72 км, від Беллуно, провінції, до якої вона належить. Долина Ампеццо знаходиться на висоті 1224 м. над рівнем моря, вона оточена неповторними по красі пейзажами, навколо неї – найчаруючі гори в світі.

Унікальне її місцерозташування (вона знаходиться майже в круглій чашці, оточена чотирьма перевалами) сприяло тому, що вона стала запаморочливою красою майданчиком, звідки можна милуватися відомими горами. Вершини гір Ампеццо, висота багатьох перевищує 3 000 м., славляться тим, що здаються більш світлими, більш розмитими і монументальними навідміну від інших гір, здаються створеними архітектором, що і визначає їх особливу красу.

Найвища точка – 2 939 метрів над рівнем моря, перепад висот – 2 019 м. Кількість трас для спуску – 70, протяжність трас – 115 км. Найдовший схил – Арментарола – 7,5 км, найдовший спуск – Бус де Тофана 10 км з перепадом висоти в 1600 км.

You may also like...

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика