Гірськолижний курорт Мон-Тремблан

Мон-Тремблан

В 120 км до півночі від Монреалю в прекрасному місті знаходиться гірськолижний курорт Мон-Треблан. Цей гірський масив розташований на березі річки Св. Лаврентія і річки Оттава вважається одним із найстародавніх на нашій планеті, у віці близько 540 мільйонів років.

Люди називають цей район Маленька Швейцарія через його красиві пейзажі і мальовничі села в європейському стилі, Мон-Тремблан і Сен-Жовит. Офіційно, курорт існує з 2000 року, вважається одним з найбільш бажаних канадцями. Тут для кожного розваг багато, не тільки на лижах.

Створені поля для гольфу і розроблений чудовий ресурс для відпочинку на протязі всіх чотирьох сезонів. Відпочиваючі зможуть відвідати відкритий спа, кататися з собачих упряжках, маються уроки верхової їзди. Є можливість для греблі на каное і каяках, рафтинг, походи, рибалка та гірські велосипедні походи.

При Мон-Тремблан побудований прородний парк, який направлений на захист дикої природи з багатою різновидною флорою і фауною, що є культурною спадщиною в районі Квебека.

Доволі широкомасштабний курорт, його протяжність трас складає більше 90 км, найдовша складає 6 км. Всього на курорті 96 трас, працюють 14 підйомника.

You may also like...

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика