Шамоні-Мон-Блан

Гірськолижний курорт Шамоні, розташований у Французьких Альпах. Курорт відносний для всіх, відомий альпійськими висотами та красою. Курорт отримав право називатися популярним, адже тут проводили та проводять Зимові Олімпійські змагання, чемпіонати, та інші мироприємства.

Взагалом вважається найстарішим серед інших, йому понад 200 років. Також вважають найбільшим, понад 10 тисяч місцевого населення. Варто знати для лижників, що сезон триває з грудня до початку квітня. Загалом трас на курорті є – 100, а кількість підйомників – 49. Також є сноупарк та хаф-пайпи.

В курорті знаходиться один з найбільш протяжних спусків в Альпах – легендарна Біла Долина, більше 20 км довжиною. Враховуючи тунель під Мон-Бланом, лижнику дозволено кататися не тільки у Франції, але й в Італії та Швейцарії. Знаходяться багато трас як для сноуборда так і для лиж.

Курорт призначений для багатьох видів відпочинку, зокрема: більярд-клуб, боулінг, казино, 3 кінотеатри, 200 ресторанів, дискотеки, 200 магазинів, бібліотека і ще багато іншого.

От flow

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика