Гірськолижний курорт Стоу

Стоу

Відомий гірськолижний курорт США – Стоу Манунтін, є мальовничим місцем для катання лижників, його зона катання розташована на двох горах, таких як: Менсфілд і Спрус-Пік. Містечко Стоу, розташоване в 11 км від гірськолижного курорту, в цій місцевості знаходяться історичні будівлі.

Досвідчені лижники вибирають чотири круті траси, починають з “National” і “Liftline”, закінчують найкрутішою “Goat”. Хто бажає кататися серед дерев краще вибрати трасу “Bypass” і район траси “Nosedive”. Для середнього рівня катання рекомендується вибрати траси на Спрус-Пік.

Початківці можуть спробувати траси на нижніх схилах Спрус-Пік і у підйомника Toll House на Менсфілді. В Стоу є безліч цікавого, варто відмітити пам’ятки, спорт, розваги та події. Серед пам’яток знаходиться Лижний музей Вермонта, є можливість піти на екскурсію морозива Ben and Jerr’s, та сироварня Cabot Cheese Factory.

Серед спортивних можливостей у Стоу, є катання на конях, верхом і в санках, катання на снігоходах, тенісний зал, басейни, каток та боулінг. Серед мироприємств, проводять зимові карнавали, в січні. Змагання в комбінації швидкості спуск-біг на лижах, у лютому.

You may also like...

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика