Вейл

Ідеальне місце як для диких туристів, так і для тих, хто звик до благ цивілізації. Курорт Вейл знаходиться в штаті Колорадо, штат, відомий тим, що вражає неймовірними природними ландшафтами поясу Скелястих гір. Гірськолижний курорт Вейл, відрізнається від інших тим, що пропонує траси шириною з футбольне поле, і просто знаходиться в ідеальному стані.

Якщо ви їдете на гірськолижний тур до Вейла, то необхідно знати, що тут свої особливості. Ви окунаєтеся до атмосфери свята, томущо американські гори настроюють на діловий лад. Вважається, що над Вейлом віє дух європейських Альп. В межах 25 км від Вейлу розташовані декілька лижних курортів, які пропонують найцікавіші зони катання в Америці.

Курорт пропонує -193 трас, підйомників порядку – 34. Початківці які тільки прибули до Вейлу можуть знайти для себе декілька нескладних трас, їх треба шукати на Фронт Сайд Вейл Маунтін. Для досвідчених лижників існують траси Black Bowl і Blue Sky Basin. Є підготовлені траси для сноубордистів (7 трас), 2 фан-парка с хаф-пайпом у Вейлі і Бівер Крику.

На вершині гори Вейл знаходиться Хребет Пригод, тут можна зайнятися всілякими видами зимового спорту, від катання до стрільби.

От flow

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика