Аспен

Аспен – місто в штаті Колорадо, відоме найдорогим гірськолижним курортом, але, за думкою багатьох професіоналів, гори Аспена в основному скелясьті, тому не користуються популярністю серед приїжджих (окрім американців). Аспен регулярно приймає гірськолижні змагання, в тому числі Кубок світу.

Аспен заснувався в 1879 році, населення – 5914 мешканців (на 2000 рік). Щорічно в Аспені проходять зимні X-Games, а саме по фрістайлу та сноуборду. Аспен вважається найбільшим курортом США, має досить престижну репутацію. Доступний людям з невеликим бюджетом.

Лижникам середнього рівня місця знаходяться навколо вершини і в ущілинах між хребтами. Можна піднятися на гондолі до вершини і кататися на широкій поляні по трасам, які обслуговуватимуть підйомники Ajax Express і Gentlemen’s Ridge. Вниз можна спуститись і по трасам Copper Bowl або Spar Gulch.

Для досвідчених лижників – траси, ведуть з вершини до ущілля. Для любителів кататися по купинам чи серед дерев, підійде траса Bell Mountain. Найвищі вершини в цьому районі це – Марун Беллс (4 247 м) і Пірамід Пік (4 205 м).

Неможливо не помітити розваги в курорті, є можливість для розваг на всю сім’ю. Гучним компаніям варто відвідати ресторани, їх тут 125, також 47 барів, 5 кафе, 4 кінотеатри, 7 дискотек, 40 художніх галерей, і ще багато різного. Аспен принесе радість кожному туристи, бо тут є купа пам’яток та цікавих місць.

От flow

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика