Інопланетна електровиделка

електровилка

У 1998 році хакер Джон Дж. Вільямс помітив в землі дивний кам’яний предмет. Він відкопав його і почистив, після чого виявив, що до нього приєднаний незрозумілий електричний компонент. Було очевидно, що цей прибор був створений рукою людини, причому він був більше всього сходий на електровиделку.

Камінь з тих пір став добре відомим в кругах мисливців за прибульцями, про нього написали найвідоміші видання, які присвячені паранормальним явищам. Вільямс, по спеціальності інженер-електротехнік, повідомив, що електродеталь, яка була втиснути в гранітний камінь, не була приклеєна або приварена до нього.

Багато хто впевнений, що цей артефакт – всього лиш майстерна підробка, але Вільямс відмовився віддавати предмет на більш детальне дослідження. Він мав намір продати його за 500 тисяч долларів.

Камінь був схожий на звичайні камені, які використовують ящірки, щоб зігрітися. Перший геологічний аналіз показав, що каменю приблизно 100 тисяч років, що нібито доводить, що предмет в середині нього не був створений людиною. В кінці кінців Вільямс погодився співпрацювати з вченими, але тільки якщо вони виконають три його умови: він буде присутнім при всіх тестах, не буде оплачувати дослідження і камінь не буде пошкоджений.

You may also like...

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика