Йога: секрети концентрації

концентрація

Як правило, новачкам складно засвоїти та втримати увагу в позі йоги, багато хто не придає цьому велике значення. Новачкам слід правильно підготуватись психологічно до серйозних духовних практик, тому йога для багатьох початківців – перш за все фізкультура, згодом стане зрозуміло, що це більше ніж заняття, це духовний досвід, дорога до розуміння всього.

Після того, як йога для вас стане звичкою, щоденно мається на увазі, тоді настане момент, коли стане зрозумілий правильний залог виконання вправ. Це стосується балансу, тілесних відчуттів, рухів, дихання і концентрація уваги. І кожен задається питаннями, як навчитися концентруватися на внутрішніх процесах, як утримувати увагу достатньо довго? Постараємося відповісти на ці питання.

Кожен хто засвоїв йогу, або починає, напевно знає, що дихання це основа всього. Для того, щоб почати займатися, потрібно добре підготуватися і розім’яти легені. Існує безліч вправ на легені, спробуймо такий варіант: три підходу по 10-15 вдохів-видохів і затримання дихання забезпечують повну вентиляцію дихальних шляхів.

Для практики потрібно холодну голову, позбавитися від непотрібних думок, заспокоїтися і вивести дихання на рівний, спокійний ритм. Для рівноваги дихання підійде Тадасана (Поза Гори): інтенсивне витягування всього хребта і шиї в поєднанні з глибоким диханням сприяє заспокоєнню і переходу на декілька інший рівень.

 

You may also like...

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика