Кам’яна голова з Гватемали

голова з Гватемали

Півстоліття тому, глибоко в джунглях Гватемали, шукачі знайшли гігантський монумент – кам’яну голову людини великих розмірів. Обличчя, зображене на статуї, володіло чудовими рисами, у нього були тонкі губи і великий ніс, його погляд був направлений в небо. Шукачі були дуже здивовані своєю знахідкою: обличчя мало явні риси білої людини, і різко відрізнялися від будь-яких представників доіспанських цивілізацій Південної Америки. Знахідка швидко привабила до себе увагу, але також швидко про неї забули, і інформація про статую пішла зі сторінок історії.

Кам’яна статуя-голова в Гватемалі: історія виявлення:

Перші новини про знахідку з’явилися, коли в 1987 році Оскару Рафаелю Паділья Лару, доктору філософських наук, адвокату і нотаріусу, передали фотографію кам’яної голови. В записці, яка була прикріплена до фотографії, було написано, що знімок був зроблений в 1950-х роках власником землі, на якій знаходилися статуї і що вона була розташована “десь в джунглях Гватемали”.

Фотографія і розповідь про неї був надрукований в невеликій статті інформаційного бюлетеня “Стародавні хмари”, яка отримала велику популярність. Доктору Паділья вдалося відшукати власника землі, де знайшли статтю – сім’ю Бьенер. Земля Бьенер знаходилася в 10 кілометрах від невеликого села Ла Демокрасія на півдні Гватемали.

Тим не менше, доктор Паділья розповів, що був у відчаї, коли відшукав місце, де знаходилася статуя, так як побачив, що вона була повністю зруйнована. “Монумент” був зруйнований революціонерами близько десяти років тому. Ми знайшли статтю надто пізно. Вона була повністю спотворена, як Сфінкс в Єгипті, тільки з ще більшими “пошкодженнями”, розповів Паділья. Очі, ніс і рот статуї були повністю зруйновані. Оскар виміряв її висоту, вона складала від 4 до 6 метрів. Паділья більше ніколи не повертався до місця знахідки через збройних конфліктів між урядовими військами і силами повстанців в цьому районі.

Руйнування статуї спричинило швидке забуття її історії, поки про монумент знову не згадали кіноматографісти в фільмі “Одкровення майя 2012 і на майбутнє”. Продемонстрували фотографію у фільмі, режисер припустив, що вона підтверджує теорію палеоконтакту і зустрічі людини з інопланетними гостями в минулому. Автори фільму також продемонстрували документ, складений гватемальським археологом Гектором Майя, який повідомив: Я підтверджую, що пам’ятник, знайдений в джунглях, не має ніякого відношення до майя, науатль, ольмеков або будь-яким іншим доіспанським цивілізаціям. Він був створений якійсь високорозвиненою цивілізацією, про яку немає ніяких згадок в історичних джерелах.

Тим не менше, гігантська кам’яна статуя існувала, і немає ніяких підстав думати, що фотографія є підробкою. Так звідки вона взялася? Хто її створив? І навіщо? Місцевість, де була знайдена кам’яна голова, насправді уже відома своїми ольмекськими головами, які були знайдені в місцевих джунглях. Як відомо, вони були створені цивілізацією ольмеків, яка процвітала між 1400 і 400 роками до нашої ери. Серцем їх цивілізації була територія в низинах біля Мексиканського заливу, однак монументи ольмеків були знайдені також в сотнях кілометрах за межами їх володінь, в тому числі і в Ла Демокрасії. Однак голова, знайдена в Гватемалі, не була схожа на виконану на голови ольмекських правителів, які були виявлені в цих місцях раніше.

You may also like...

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика