Озеро Синевир

Наступає пора року весна, та навколишня природа прокидається зі сплячки, яка готова дивувати нас своєю безмежною красою. Саме така пора сприяє піти в  поход в карпаты  Потихеньку наступає туристичний сезон, і всі мандруючі, напевно, складають речі до передбачуваної подорожі. В Карпатах є безліч туристичних маршрутів, об’єктів, гір, озер та водоспадів, зокрема, найкрасивіше озеро України – Синевир.

Найбільше та найзагадковіше озеро України володіє та оточене легендами і загадками. За іншою назвою – Морське Око, розташовується на висоті близько тисячі метрів над рівнем моря, знайти його можна серед скель і лісів гірського масиву Внутрішні Горгани. Його максимальна глибина складає – 24 метри.

Синевир2

Морське Око входить до складу Національного природного парку Синевир, знаходиться в Закарпатській області, Міжгірського району, біля с. Синевирська поляна. Досить відомий об’єкт серед туристів з усієї України. Синевир також відомий тим, що на його територіях знімався фільм жахів за назвою – “Синевир”.

Сьогодні Синевир відіграє велику туристичну роль в Українських Карпатах, славиться неймовірною красою лісів, мальовничістю й величністю, озеро є візитною карточкою Карпат, тому якщо ви захочете побувати в серці Карпат, то перш за все відвідайте саме це озеро, навколо нього відчувається особлива атмосфера Карпат.

Синевир3

На території озера можна помітити дивний об’єкт по той бік озера, насправді це скульптура, яка зображує двох коханців, має власну легенду, та власні імена, такі як: юнак Вир та дівчина Синь, якщо вірити легенді, то саме від цих імен утворилася назва озера. Висота скульптури досягає 13 метрів.

Синевирська вода є настільки прозора, що в ній добре почувається форель – риба, яка живе тільки у кришталево чистій воді. Саме внаслідок землетрусу утворилося мальовниче озеро, до якого стікають три гірські потоки.

скульптура

Маршрут:

Першим населеним пунктом до Синевира стане місто Міжгір’я, до якого можна доїхати за допомогою автобуса зі Львова, Рівного, Івано-Франківська, Ужгорода, Мукачевого, Хуста.

В Міжгір’ї потрібно придбати квиток до Синевирської поляни, до якої їхати потрібно приблизно півтори години. Вже після того, як ви доїдете, будете знаходитися на території заповідника Синевир, там вам зустрінеться шлях нагору, прямо до озера, тривалості в 1 кілометр, але до того як підніматися, вам слід заплатити вартовому 15 або 20 гривень.

Фото приготував портал – Розвивайся та Подорожуй

От flow

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика