Музей мертвех в Палермо

Цей музей в місті Палермо на Сицилії крім кладовище і не назвеш. Єдине, що відрізняє це нічим не визначна будівля монастиря ордена капуцинів від справжнього поховання мертвих, так це те, що мертві знаходяться не під землею, а на землі. Ось вже на протязі декількох століть туристи в Палермо, не втрачають можливість прогулятися музеєм капуцинів, де загальному огляду представлені понад восьми тисяч мумій.

Взагалі ця місцева величезна виставка мумій викликає у туристів немалу цікавість. Великий і похмурий склеп представляє собою цілу мережу проходів і коридорів, по бокам яких лежать, стоять, сидять і навіть висять ті, хто загинули багато років тому, були забальзамовані і пізніше доставлені прямо сюди.

Історія місцевого підземного царства Аїда розпочинається ще в далекому 16 столітті, коли виниклий на Аппенінському півострові чернечий орден капуцинів перемістився на острів Сицілія і став вельми популяним. Представники цього чернечого ордену не хотіли, щоб їх ховали вдалині від монастиря, тому вирішили створити кладовище прямо на його території – прямо під ним.

Саме тому це місце “облюбувала” місцева еліта. Під склепіннями монастиря тепер ховали знатних в місті і окрузі людей, яких попередньо висушували і наряджали. Лише в кінці 19 століття на місцевому кладовищі більше не вироблялися ніякі поховання. До того часу в склепі були поховані вісім тисяч остров’ян.

Всі мумії, які знаходяться під землею монастиря капуцинів, розподілені за статусом, який вони займали при житті, половим, професійним і іншим признакам. Так, тут ви знайдете зал дів, дитячий зал, зал подружніх пар і багато інших приміщень. Катакомби капуцинів не раз були згадані відомими іспанськими, італійськими і французькими письменниками, тим самим зробивши музей вельми відомим у всій Європі. Однак сюди приїжджають не тільки туристи, но і ті люди, чиї пращури поховані в склепі під монастирем.

Хранителі музею забороняють фотографувати експонати: зйомка може негативно позначитися на тілах мертвих.

 

От flow

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика