печера Айсризенвельт

Айсрізенвельт – вапнякова крижана печера, розташована неподалік від Верфена, приблизно в 40 км від Зальцбурга. Печера знаходиться в горі Тенненгебірге, це найбільша крижана печера в світі. Її протяжність понад 42 км, щорічно печеру відвідують близько 200 тисяч туристів.

Перше офіційне відкриття Айсрізенвельт було зроблено натуралістом із Зальцбурга Посельтом Антоном в 1879 році. Він вивчив тільки перші 200 метрів печери, до нього про печеру знали місцеві жителі, які вважали, що це був вхід в пекло. В 1880 році Посельт опублікував свої висновки в журналі про альпінізм, але доклад був швидко забутий.

Олександр фон Мерк, спелеолог із Зальцбурга, був одним із небагатьох людей, які пам’ятали відкриття Посельта. Він провів декілька експедицій в печеру, починаючи з 1912 року. Фон Мерк був вбитий в Першій світовій війні в 1914 році, і урна з його прахом зберігається в печері. В 1920 році були побудовані кабіни для досліджень і створені перші маршрути. Туристи почали приїжджати, які залучені раптовою популярністю печери.

От flow

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика