Найкраща подорож: як зробити її незабутньою

подорож

Відправляючися в подорож, ви налаштовані на веселу та цікаву подорож, з безліччю пригод на свою голову, ну а як же без цього. Щоб подорож запам’яталася, не потрібно чогось особливого, достатньо для цього не забути вдома фотоапарат і хороший настрій, а також ваших друзів. Завчасу домовитися до якого місця поїхати, та скласти план.

  • Не беріть з собою фотоапарат розміром з футбольний м’яч, виберіть модель яка буде не набагато велика, ніж колода карт, краще використовувати сучасну камеру GoPro. Фотографуйте з початку подорожі все, що видніється найкраще, фотографуйте пам’ятники, різних людей, різні місця, і себе з друзями.

GoPro

  • Купуйте фрукти: зробіть це щоденним завданням. Знайдіть фермерський ринок і купуйте свіжі фрукти. Увесь процес розкриє вам елементи щоденного життя.
  • Вибирайте недорогі готелі: мова навіть не про економію, а про враження. Чим дорогий ваш готель, тим більш ймовірно, що там будуть люди, купивши тур на тиждень чи два.
  • Вибирайте кухню не тієї країни, де знаходитеся: Тайська їжа в Індії, очевидно, відрізняється від їжі в Тайланді. Вас може приємно здивувати мексиканська кухня в Афінах і чудова грецька їжа в Бангкоку. Старайтеся зробити свою подорож цікавішою.
  • Подорожуйте без путівника: він сам по собі результат чужого досвіду. І цей результат зовсім нічого не говорить про те, як цей досвід складеться у вас.
  • Ведіть щоденник подорожей: якби ви не подорожували – по морю, по суші чи по повітрі, завжди старайтеся робити невеликі дорожні замітки.

щоденник мандрівника

  • За одну подорож старайтеся як можна більше побачити: найкраща подорож – це найбільш цілковита подорож. Сплануйте поїздку так, щоб відвідати як можна більше місць. Але забагато в одному місті затримуватися не варто. Визначте для себе найосновні і важливі пам’ятки, і дотримуйтеся наміченому плану.
  • Знайомтеся з місцевими жителями: місцеві жителі можуть розповісти вам такі ньюанси про своє буття, культуру і історії, про які не скажуть гіди. Спілкуючися з місцевими жителями, ви зможете придбати дуже багатий досвід не тільки в спілкуванні, але і в житті в цілому.
  • Записуйте свої думки кожен день: сьогодні вас відвідала геніальна думка, а завтра ви зрозуміли, що це було ніщо по зрівненню з новими відкриттями. Розвиток і змінення відбуваються з великою швидкість, так що ви ледь встигнете за ними.
  • Не розмовляйте на своїй мові: спілкування – єдина можливість дійсно пізнати щось нове. Змішані або глибокі, сумні або швидкоплинні, діалоги відкривають увесь світ, який неможливо навіть уявити в голові. Відкиньте страх і починайте говорити.

You may also like...

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика