палатка взимку

В літній час велику частину часу туристи стараються знаходитися зовні, ніж в середині палаток, або в будь-яких укриттях, а в зимку навпаки, люди прагнуть скоріше дістатися укриття. Враховуючи той факт, що взимку набагато небезпечніше ніж влітку, потрібно ретельно підійти до самої подорожі до будь-яких місць, гір чи природних об’єктів.

Ви збираєтеся спати в палатці взимку? Тоді вам слід знати, що на відкритих просторах взимку значно холодніше, ніж в лісі. Снігу в лісі менше, ніж в безлісовій зоні. Якщо збираєтеся на нічліг в гори, то майте на увазі лавинну небезпеку. Краще за все використовувати шатрові намети (півсфера), так як подібна форма має досить хорошу вітростійкість.

Стійки мають бути виконані із алюмінієвого сплаву, так як пластик на морозі легко зруйнується. Бажано, щоб палатка мала спеціальну спідницю – вона позбавить її мешканців від неприємних протягів і краще збереже тепло, так як спідницю може засипати снігом. Входів до палатки має бути два, досить добре коли один із них – тубус.

В тяйговій зоні під палатку укладається ялиновий лапник або очерет. В самій палатці підлога розтеляється килимками, на які розтеляються спальні мішки. В деяких випадках палатку обігрівають спеціальними пічками, але в теперішній час використовуються примуси або газові лампи.

Якщо температури повітря дуже низькі для нормального використовування газу, після чого можна застосувати спеціальний розігріваючий пакет, наповнений особливою гелеподобною речовиною, нагрівається після розламування стартової таблетки. Пакет кладеться під газовий балон і нагріває газ в ньому.

От flow

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика