острів Бабелтуап

Селище Мелекеок – столиця Республіки Палау. Вона розташована на східному узбережжі острову Бабелтуап. Це найбільший острів Палау, він має площу близько 367 кв. км. Її протяжність складає 43 км, а в ширину острів досягає 23 км. Однак, тут проживає тільки мала частина населеної держави. Бабелтуап – вулканічний острів, в центрі якого підносяться покриті лісами пагорби, а на узбережжі простираються пізчані дюни. На східному узбережжі острову знаходяться найкращі пляжі Палау, де в зимній час спостерігаються відповідні умови для занять серфінгом.

У східній частині острову неподалік від столиці держави знаходиться озеро Нгардок – найбільша природна прісноводна водойма у всій Мікронезії площею 493 га. Прибережна лінія західної частини острову покрита мангровими заростями. В північній частині острову Бабелтуап знаходиться найвищий водоспад всієї Мікронезії – Нградмау, до якого можна дістатися по стежці через джунглі. Його води падають з висоти 18 м.

В північній частині острову Бабелтуап знаходиться місце під назвою Бадрулчау, де можна побачити залишки найдавнішої цивілізації островів Палау – ряди базальтових блоків значних розмірів. Згідно легендам, ці блоки поставили самі боги, щоб захистити основне місце їх збору на землі. Добре збереглися 37 монолитів, деякі досягають ваги в 5 тон. Бадрулчау оточують штучні ландшафти – споруджені людиною тераси. Вважається, що вони з’явилися тут приблизно в 100 році н.е. На південному заході острову Бабелтуап знаходиться друге місце з руїнами древніх цивілізацій – Імеунгс. В південній частині острову знаходиться водоспад Нгатпанг висотою близько 6 м, який знаходиться в лісі неподалік від дороги.

Північніше острову Бабелтуап знаходиться острів Каянгел. Це кораловий атол, який має довжину всього 3 км. Неподалік від нього на 9 км простягнувся атол Нгаруенджел, який має статус заповідної території. Ці атоли підійдуть любителям відокремеленого відпочинку. Тут мало туристів, тихе море і пустельні пізчані пляжі. Крім того, атол Нгаруенджел відомий своїми майстерами по виготовленню плетених сумок і корзин із листя пандануса.

От flow

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика