Острів Бадія

Острів Бадія

Проводячи свою відпустку в чудовій Хорватії, іноді хочеться урізноманітнити враження від готелів і чудесних пляжів якоюсь захоплюючою екскурсією. Давайте ознайомимось з хорватським островом, де ви завжди зможете поєднувати будь-які види відпочинку.

Острів Бадія – це найбільший острів із дрібних прибережних територій Корчули, і свою назву отримав на честь монастиря, побудованого тут в кінці 14 століття для монахів, які втекли із Боснії. Через декілька років майже вся територія острову перетворилася у військовий полігон, і таким чином тут утворився курорт для державних військових службовців.

Сам острів невеликий, і дістатися до нього можна на катері або яхті з сусідніх островів. У одного із його узбереж схований від зайвих очей нудистський пляж, який дуже популярний серед мандрівників. Як бачите, в якій би точці або куточку Хорватії ви не опинилися, перед вами відкривається невимовна краса адріатичних земель і чудове смарагдове море.

Францисканський монастир острову Бадія.

монастир

Монастир успіння Діви Марії розташований на мальовничому острові Бадія. Увесь комплекс включає в себе монастир, церкву Святої Богоматері і каплицю Святого Христа. В кінці 14 століття під будівництво монастиря була виділена немала частина острову. В скорішому часі, він став культурним, освітнім і релігіозним цетром. Після закінчення другої світової війни, монастир закрили, і ніколи красивіші будівлі повільно почали перетворюватися в руїни.

І тільки на початку 2003 року влада Хорватії прийняла рішення реконструкції монастиря. На це сприяло бажання місцевих жителів і францисканців, саме вони настояли на тому, щоб храм став місцевою пам’яткою і залишався навіки частиною історії. В наші дні монастир щедро прикрашений кам’яними скульптурами, ажурними арками на фасаді і в інтер’єрі. Доречі, деякі із них вдалося зберегти в їх першозданному вигляді. Також небагато було змінено оформлення даху. У внутрішньому дворі будівлі можна зустріти старинні античні фонтани і купальні чаші, невеликі фонтанчики і ковані лавки.

You may also like...

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика