печера Гуа-Ейр-Джерні

В Малайзії також є величезні печери, які заслуговують увагу туристів, найдовшою і відомою є печера – Гуа-Ейр-Джерних. Вона є найдовшою на території Азії, довжина лабіринтів печери складає більше 189 км.

Структура печери воістину унікальна, її тунелі розташувалися на п’яти рівнях, а увесь нижній рівень займає велика підводна ріка. В справжній час печера знаходиться на території відомого національного парку Гунунг Мулу, тому не обділена увагою туристів, мандрівникам доступно декілька зручних природних входів в печеру.

Найвідоміший вхід в печеру розташований на березі ріки Лонг Пала, тому цікавішої прогулянки по підземеллям буде передувати не менш цікава човнова екскурсія по джунглям. Масштабні дослідження системи печер ведуться з 1978 року, а деякі окремі печери, пізніше ввійшли в загальну систему, були відомі місцевими жителями з давніх часів.

Всі вони носять символічні назви, у любителів незвичайних екскурсій буде можливість відвідати печеру Летючих мишей, заглянути в печеру Чистої води і Вітру, прогулятися по печері Черепах і заглянути в найромантичнішу і загадкову печеру Садів Едема.

От flow

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика