Печера Снігова
Приблизно в 15 км від села Дурипш на висоті 1980 метрів над рівнем моря знаходиться одна із найскладніших для спелеологів печер світу – печера Снігова. Розвідена глибина цієї печери складає 1370 м, загальна протяжність 19 км.
Снігова печера була відкрита в серпні 1971 року спелеологами МГУ. Пізніше, в 1979 р, іншою експедицією спелеологів МГУ був виявлений другий вхід до печери Снігова. Один із входів до печери Снігова (так би мовити, центральний) добре видний на західному схилі хребта, названого Хіпстинським урочищем, ще з Дурипшського перевалу. Це гігантська воронка, площею близько 2000 кв. м.
Печера Снігова у спелеологів в СССР завжди вважалася найскладнішою. Це не просто печера, це підземна країна, в ній є великі зали, величезні вертикальні схили, і вузькі лази-“гицелі”, і бурхлива багатоводна підземна ріка, і водоспади (наприклад, водоспад “Олімпійський”, висотою 70 м).
За красою натічних утворень печера Снігова легко зможе змагатися з Новоафінською печерою. Але потрапити в печеру Снігова і побачити всю красу без спеціального спорядження неможливо.