Підготовка до велосипедного сезону

велосипед

Зимовий сезон не цікавіший за літній, і далеко не всі ведуть активний образ життя взимку, тому не вдається стабільно тримати фізичну форму. Досвідчені велосипедисти знають, що потрібно накочувати обсяги на початку сезону. Це інтенсивні тренування на протязі тривалого часу, саме вони допоможуть відновити витривалість серця і легень для прийдешніх звершень.

Рекомендується придбати для себе пульсометр, щоб визначати правильне навантаження. Пульс потрібно утримувати в середині аеробної зони, зрідка переходячи в робочу. Головне на цьому етапі – накатати годин 50 з малим навантаженням і не звертайте ніякої уваги на швидкісні показники.

Вам варто зосередитися на вашому велосипеді, головне це його стан, і якшо ви не обслуговуєте велосипед самі, то не завадить навідатись до веломеханіка, нехай огляне загалом техніку та регулювання швидкості. При необхідності  придбайте  нові запчастини , наприклад в інтернет магазині  невиходячі з дому .

Не втрачайте дарма вільний час, використайте з користю. Краще за все, починати день з фізичним навантаженням, більше їзди більше користі. Використовуйте тонкі лайкрові панчохи-утеплювачі, щоб не виникало проблем із суглобами. Якщо кожен день викочуватися по годині-півтори, велосипедна форма повернеться з великою швидкістю.

You may also like...

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика