столиця Монголії

Монголія – дивовижна країна, в ній немає ні краплі показухи і нарядності. Люди в ній не грають ролі, а живуть повноцінним життям. Якщо ви хочете побачити дійсно дикі місця, нема чого їхати кудись на край світу. Монголія – це величезні степи, пустелі і гори де, часом, нога людини не ступала десятиліттями. Якщо ви хочете побачити, дійсно, справжнє життя кочивників, суворі краї, не окуповані тисячами туристів, тоді ця країна для вас.

Тільки тут ви зможете побачити унікальні ландшафти, фотографії які не розтиражовані в інтернеті. Крім того, Монголія – мрія будь-якого мандрівника, який цікавиться історією. Адже саме вона подарувала світу великого Чингісхана, тут можна познайомитися з чудовими пам’ятниками будизму, відвідати яскраві самобутні фестивалі.

Подорож до Монголії – це можливість познайомитися з життям кочивників, які зберегли свою давню, самобутню культуру. При цьому самі монголи відрізняються виключною доброзичливістю і неймовірною гостинністю. Тут завжди раді прийняти мандрівника і пригостити стравами унікальної монгольської кухні, яка нараховує незліченні способи приготування м’яса.

Туризм в Монголії – подорож до стародавнього містичного світу в самому серці Азії.

Алтай

Монголія – це гірська країна, розташована в Північній Азії і яка межує з Китаєм і Росією. Сама високогірна частина знаходиться на Північному заході. Там розташований гірський хребет, дикий, важкодоступний і маловивчений – Монгольський Алтай, який зберігає на своїх схилах сліди стародавніх кочових культур Центральної Азії.

Туризм в Монголії – прихильникам активного відпочинку.

Монголія

Подорож до Монголії – це мрія будь-якої людини, яка цікавиться Центральною Азією і кочовими культурами. Заказавши тур до Монголії, ви будете приємно здивовані пустельними і гірськими ландшафтами незвичайної краси. Дика природа зберегла свій першозданний вигляд у багатьом завдяки вкладу життям місцевого населення, яке майже не змінилося з часів Чингісхана.

Для розміщення туристів використовується традиційне житло монголів – юрта, яка встановлена майже на будь-якому місці, а на увесь час відпочинку вам запропонують послуги гіда зі знанням монгольської мови і місцевих звичаїв.

Відпочинок в Монголії достатньо різноманітний – ви зможете вибрати тури на позашляховиках, верблюдах або ж сплав гірською річкою, але особливою популярністю у туристів користується рибалка в Монголії.

Рибалка в Монголії.

рибалка в монголії

Монголія – країна чистої води. Величезні прісноводні озера і гірські ріки, які протікають в скелястих ущілинах, багаті рибою. Що варто говорити про те, що рибалка в Монголії це справжній рай для риболова.

У водоймах Монгольського Алтая зустрічаються досить рідки породи, наприклад монгольський харіус, який досягає ваги в 2-3 кг.

Не відкажете собі в задоволенні піймати і спробувати рибу, яка виросла в кришталево чистій воді джерельного або льодовикового походження. До того ж місцеве населення байдуже до рибної ловлі, і ніхто не завадить вашій ідилії на лоні природи.

Відпочинок в Монголії – пустеля Гобі.

пустеля

Як і Монгольський Алтай, пустеля Гобі також є візитною карткою Монголії і займає всю південну половину країни. Монголи ділять пустелю Гобі на 33 міні-пустелі Гобі: Солончакову, Благодатну, Жовту і так далі. Завдяки своїй важкодоступності, пустеля Гобі залишається містичною і дикою територією в самому серці Азії.

От flow

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика