Таїланд

Таїланд називають ще “Землею білого слона”. Білосніжних володарів хобота ви тут наврядчи зустрінете, але легенд про улюблених тварин тайських правителів наслухаєтеся вдосталь. Доречі, будьте ввічливі зі слонами, тому як символізуючи світ і процвітання гіганти користуються в Таїланді великою повагою.

Таїланд вважається найбільш розвинутою туристичною країною Азії, мільйони іноземців щорічно відвідують її, щоб подивитися чудові пам’ятки, старовинні храми, відпочити на красивіших тропічних пляжах і здійснити шопінг, який тут один із найдешевших. Не останнє місце займає і секс-туризм. Багато спеціально приїжджають в Таїланд з цією метою, адже ціни тут на дані послуги одні із найнижчих у всьому світі.

Якщо ви турист, який вирішив відправитися до Таїланду, ви маєте бути готовими до того, що в цій країні прагнення комфорту перетворили в самий справжній культ. Таких привітливих митників ви не побачите ніде, а посмішки місцевих жителів осліплять ваші сумніви, чи варто витрачати свій дорогоцінний час на Таїланд.

Держава в Південно-Східній Азії, розташована в південно-західній частині півострова Індокитай і в північній частині півострова Малакка. Стара назва – Королівство Сіам (до 1939 р.). Омивається Андаманським морем і Сіамським заливом. Таїланд межує з Камбоджею, Лаосом, Мянмою (Бірмою) і Малайзією. Загальна плоша 514 000 кв. км. Численність населення – 67 500 000 людей. Столиця Таїланду – Бангкок.

Мова:

мова

Офіційна мова – тайська. В алфавіті 76 букв. Досить складна для вивчення, оскільки велику роль грає інтонація і одне і теж слово може означати цілковито різні речі.

Місцеве населення, зайняте в туристичному бізнесі, говорить по англійськи. І хоча цю мову проходять в школі, але звичайні тайці майже не розмовляють на ньому.

На відомих курортах: Паттайя, Пхукет, Самуї зустрічаються багато місць туристичного напрямку де працюють люди, які володіють російською мовою.

Релігія:

релігія

Державна релігія Таїланду – будизм Тхеравади (Хінаяни). Його ісповідують 95% тайців. Далі йде іслам (4%) і християнство (близько 1%). Майже усе місцеве населення паралельно поклоняється духам і предкам, для них споруджуються спеціальні “будинки духів”.

Міста і курорти Таїланду:

курорти

Курорти Таїланду пропонують чудовий відпочинок за невеликі гроші. Вони вам можуть дати все і навіть більше. Інфраструктура розвинена дуже добре – є готелі різного цінного діапазону, ресторани, бари, масажні салони, турагенства, магазини і інші заклади. Але це для любителів комфортного відпочинку. Якщо ви хочете побувати наодинці з природою і без натовпу туристів, те і це можливо на маловідомих і відокремлених пляжах, які є майже на будь-якому острові Таїланду.

Головні курорти Таїланду: Паттайя, Пхукет, Самуї, Крабі, Пхі, Пхі, Ко Чанг, Панган, Ко Тао, Хуа Хін, Ча Ам, Као Лак, Ланта, Самет. На них можна відпочивати круглий рік, але більшість туристів віддають перевагу грудню-березню. Дійсно, в цей час відпочинок на пляжах Таїланду – найкращий.

Найбільш відомі міста Таїланду – Бангкок, Чіанг Май, Чіанг Рай, Аюттайя. В них немає моря і пляжного відпочинку, зате багато цікавих і стародавніх пам’яток.

Пам’ятки:

пам'ятки

Пам’ятки Таїланду – це стародавні храми, яким декілька сотнів років, палаци, водоспади, печери гори, ріки, оглядові майданчики.

Дуже багато старих храмів в Аюттайє (колишньої столиці країни) і Чіанг Май. Бангкок також дуже хороший для відвідування. Тут варто оглянути Королівський палац, Храм Ізумрудної Будди, Храм Ранкової Зорі, Ват По і інші. В Паттайє цікавий сад Нонг Нуч, Парк Міні Сіам, Храм Істини. В країні 50 парків і заповідників, де флора і фауна знаходиться в своєму першозданному вигляді.

Розваги в Таїланді:

розваги

Розваги в Таїланді на будь-який смак. На курортах це дайвінг, снорклінг, водні лижі і мотоцикли “банани”, рибалка, яхтінг. Є аквапарки, парки розваг. Популярні екскурсії до природних і рукотвориних пам’яток.

Окреме місце займає нічне життя: бари, дискотеки і клуби. Також це рай для самотніх чоловіків і секс-туристів, ціни на розваги для дорослих досить дешеві: всюди можна знайти собі подругу за 500-1000 бат. На відомих курортах Таїланду велика кількість екзотичних розваг: трансвестит-шоу, шоу для дорослих.

От flow

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика