Подорож на велосипеді

Сьогоднішня стаття буде присвячена  правильній підготовці до велопоходу. Наближається літо і  можно зібралися та  їхати в тривалу подорож на велосипеді. Для того, щоб ваш велопоход пройшов весело і цікаво  до нього потрібно належно  підготуватися. Що необхідно : вибір та підготовка  велосипеда , збір необхідних речей в подорож, орієнтовна   розробка  маршруту, це все важливо для  майбутнього велопохода. Адже саме етап підготовки дає найбільшу запоруку  вашої безпеки і гарних  вражень від будь-якої тривалої подорожі на велосипеді.

Велосипед

Придбайте  хороший та  якісний велосипед. Наприклад у интернет магазин VeloPark
Звичайно можно  позичити або узяти напрокат велосипед, але якщо з ним щось станеться  , то ви витратите більше грошей, щоб відремонтувати або замінити його, чим би ви дійсно витратили на купівлю нового велосипеда, тому рекомендується придбати свій власний велосипед.  Ви вже маєте  велосипед ? –  він підійде, якщо він знаходиться у гарному  стані та  має відповідний ресурс  міцності. Якщо ви не упевнені в цьому, то краще купити новий – спеціально для вашої подорожі. Інший підхід полягає в поїздці на старому велосипеді з готовністю придбати новий в дорозі, якщо знадобитися. Недоліком є те, що вам треба знати, де його  можна придбати , в разі необхідності. Рама вашого велосипеда має бути вибрана з передбачуваної подорожі. Легка рама підійде краще всього. Зайві кілограми міцної сталевої рами “туристичного велосипеда” не потрібні у велопоходе. Перевірте усі елементи велосипеда , та замініть усі деталі, які мають істотний знос.

Підготовка велосипеда

Перевірте апаратні можливості вашого транспорта. Переконайтеся у 100 відсотківій  укомплектованості  велосипеда . Накачайте камери  до потрібного тиску, не перекачуйте і не їздите на напівспущених колесах. Необхідний тиск вказується на камері . Затягніть кермо і сидіння так, щоб вони не відвалилися в дорозі. Перевірте міцність кріплення вже при першій довгій зупинці в дорозі. Візьміть заздалегідь при необхідності потрібний інструмент. Замініть свій шолом, якщо він нещодавно переніс сильний удар. Шолом врятував життя багатьом людям, так що він  має бути повністю безпечним. Якщо ви сумніваєтеся, заміните його. Навіть якщо вам доведеться витратити хороші гроші на купівлю нового шолома, це краще,  чим втратити своє життя. Очистьте фари і відбивачі велосипеда, замініть батареї і візьміть потрібні запчастини про всяк випадок. Перевірте фари перед поїздкою.Окрім цього, ще для екстреного ремонту велосипеда у велопоход бажано узяти хоч би невеликий набір ключів для ремонту велосипеда. Оскільки за тривалу подорож в  дорозі бувають різні дрібні поломки, то такі ключі для ремонту велосипеда вам обов’язково згодяться. За бажання можна також узяти трохи машинної олії для змазування велосипедного ланцюга. Додатково не перешкодить укомплектувати велосипед замком для безпеки і відкидною ніжкою для зручності, що б постійне не кидати його на землю.

Речі, які знадобляться

Рюкзак для особистих речей  об’ємом від 5 до 35 літрів

Інструменти і приладдя для дрібного ремонту велосипеда.

Відповідний одяг

Усі елементи для відпочинку на природі (включаючи намет і спальник), якщо ви вирішите жити на відкритому повітрі.

Ємністі  з водою , іжа.

Стільниковий телефон, бажано з доступом в інтернет , сонячний зарядний пристрій, щоб полегшити проблему зарядки телефону. Карти і компас / GPS навігатор

Будь-які документи, які  засвідчують особу.

Аптечка першої допомоги. Ремкомплект для усунення проколів шин .  Запасна камера.

Шлем. Темні сонцезахисні окуляри. Сонцезахисний крем і засіб від комах. Хорошої якості велосипедні туфлі і шкарпетки, які добре вентилюються. Ну і звичайно ж фотоапарат для знімків прекрасних миттевостей  вашої велоподорожі !

 

 

 

 

You may also like...

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика