Подорожі в Чехію

Чехія

Чехія – країна, яка дасть кожному те, чого він бажає. Гірськолижні курорти, романтичні мости, середньовічні замки і вулички, лікувальні води. Ну а для гурманів тут справжнє роздолля – про чеське пиво і свинячу рульку не чув хіба що лінивий.

Країна занадто красива для того, щоб туристи приділяли увагу тільки одному населеному пункту. На огляд пам’яток Праги вам знадобиться приблизно 4-5 днів. Потім вам стане нудно і душа попросить нових вражень. Переміщатися країною легко: на всіх вокзалах і майже на кожній площі в Празі встановлені кіоски, в яких можна купити білет на автобус або електричку до найдальшого куточку країни.

Міжнародний транспорт.

транспорт

В Чехії щільна мережа залізних доріг – майте це на увазі при плануванні подорожі. Головним центром є Прага – там декілька залізничних вокзалів. Від головного вокзалу – Praha Hlavní Nádraží – відправляються поїзди у великі міста, такі як Ліберец, Брно, Пльзень і інші. Також відходять поїзди далекого слідування в Нідерланди, Німеччину, Францію, Польщу і інші країни. Від вокзалу Голешовіце (Nádraží Holešovice) також ходять поїзди (Eurocity) в європейські міста, а від Масаріково надражі – в основному в чеські міста.

Досить дешево самостійно подорожувати по Чехії, рухаючись на комфортабельних автобусах компанії Stident Agency. До прикладу, білет із Праги в Карлові Вари обійдеться вам в 5,90 євро.

Пам’ятки Чехії.

Якщо ви зібралися в Чехію самостійно, радимо вам в першу чергу ближче познайомитися з Прагою, архітектура якої здобула любов мільйонів людей. Однак, крім столиці, кількість пам’яток зашкалює і в інших містах країни.

Прага.

Прага

Старе місто – найвідоміший район Праги – традиційно туристи починають знайомитися з нею саме зі Староміської площі, де знаходиться пам’ятник Яну Гусу, ратуша з астрономічними годинами і Тинський собор.

Далі йде Празький град – комплекс архітектурних споруд, який також популярний серед туристів: там підноситься над усім містом собор святого Віта – прекрасний зразок готики, вітражні стрілчасті вікна якого пронизять серце будь-якого. З’єднуючий історичні райони Старе Місце і Мала Країна середньовічний Карлів міст заслуговує особливої уваги: через міст проходила так звана королівська дорога, з ни пов’язано багато повір’їв і легенд. Міст прикрашають 30 скульптур.

Брно.

Брно

Must see в Брно, колишньої столиці Моравії: костел святого Якуба, де знаходиться кісткосховище, костел св. Яна, готичний собор святих Петра і Павла, замки Шпильберк, Вевержі і Славків, де була битва при Аустерлиці, монастир капуцинів і августинів і багато інше. В Брно багато художніх галерей і університетів.

Пардубіце.

Пардубіце

Здійснюючи самостійну подорож по Чехії, обов’язково варто відвідати Пардубіце – місто-заповідник, який зберіг багато архітектурних пам’ятників 16-го століття. Домінанта міста висотою 59 метрів – Зелена вежа – знаходиться в центрі міста. Також тут багато старовинних особняків.

Кутна-Гора.

Кутна-Гора

Кутна-гора відома пам’ятниками готичної архітектури, а саме Костницею Седлеце (каплиця Всіх Святих), яку безіменний вигадливий монах виклав залишками більше сорока тисяч людей. Бажанням побачити це дивовижне творіння рук людських, горять у багатьох туристів. Також тут багато пам’ятників готичної архітектури, найвідомішим із яких є собор святої Варвари.

You may also like...

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика