мандрівник

Пригоди на свою голову – це класно. Ви сам собі господар, тепер не доведеться вислуховувати кого-небудь, вирішувати ту, чи іншу проблему, скаргуватися на сусідів чи бути втомленим від звичайного життя. Тепер уявіть собі, ваші можливості не мають меж, ви вирішуєте, куди піти, що подивитися, де відпочити, з ким познайомитися. Можна сказати, що цього всього у вашому місті ви не можете зробити.

До того ж, подорожуючи наодинці вам не потрібно розриватися між своїми бажаннями і бажаннями попутників. Подорожуючи групами, вам не буде дозволено прогулятися де завгодно, ви маєте слідувати бажаннями тих людей, які зазвичай вивчали околиці того чи іншого міста, а вам захотілося відвідати виставку або просидіти всю ніч в пабі. Є багато причин чому варто подорожувати наодинці, зокрема:

  • Ніколи не потрібно нікого чекати
  • Самостійність і власний досвід
  • Знайомства з новими людьми
  • Чудовий варіант побувати на самоті.

Вас можуть зупинити два питання: “Наскільки безпечно там, де ви їдете?” І “Наскільки щасливі там люди, чи легко вони ідуть на контакт з іноземнцями, чи ви будете бажаним гостем або може прибульцем?”. Ви володітимете багатьма різноманітними якостями, ви навчетеся планувати і відповідати за наслідки своїх поступків.

Наодинці набагато більше шансів познайомитися з новими людьми, ніж в компаніях. Досвід показує, що спілкування не виходить за рамки однієї компанії, де всі спілкуються в основному друг з другом. Подорожуючи одному не обійтися без різної колотнечі і історії, як раз буде про що розповісти друзям по приїзду і онукам на старості років.

Ця подорож дозволить вам жити спонтанно. Найяскравіші враження залишаються у мандрівника саме в ті моменти, коли щось іде не так. Тому не варто хвилюватися – можливо, по поверненню ви будете дякуювати долі за цей неочікуаний момент. Іноді від постійної суєти так втомлюєшся, що просто необхідно побувати на самоті, розібратися в собі. В подорожі можна спокійно медитувати, милуватися краєвидами, та легко і просто розрібратися в своїх думках.

 

 

От flow

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика