китайський дракон

Третя за величиною держава на планеті, найдавніша цивілізація, комуністичний рай, економічне “диво” – це все про Китай. Місцями здається, що увесь Китай складається із маленьких цілковито не схожих друг на друга держав. Мандруючи по Серединній державі, мимоволі помічаєш, як разюче змінюються ландшафти.

Китай, перш за все, тисячолітня культурна і історична спадщина, і до старожитностей і традиціям слід відноситися дбайливо, не допускаючи безцеремонності. В останні роки стали популярні шоп-тури в Китаї, які приваблюють іноземців з усього світу. Китай – це колиска цивілізацій, батьківщина чаю, місце, де придумали папір і шовк і збудували Велику Китайську стіну – єдине творіння людини, яке видне із космоса.

Митниця:

митниця

Прибувшим в Китай іноземним громадянам дозволяється безмитно ввезти для використовування в особистих цілях фотоапарат (1 од.), портативний магнітофон (1 од), портативну відеокамеру (1 од), портативну кінокамеру (1 од), портативний комп’ютер (1 од). У разі перевищення встановлених норм ввезення вищевказаних предметів турист має декларувати точну їх кількість. Вищевказані предмети, ввезені з дозволу митниці в Китаї, на зворотньому шляху при перетині межі необхідно вивезти із Китаю.

Пам’ятки Китаю:

стіна

Велика китайська стіна: на зведення північного форпосту країни була кинута п’ята частина населення Серединної держави. В будівництві використовувались всі можливі засоби: перший розчин, скріплюючий каменні блоки стіни, був зроблений на основі клейкою рисової каші і гашеного вапна.

Заборонене місто: якщо ви хочете по справжньому перейнятися аурою і величністю міста, приходьте зранку до відкриття, коли не так багато туристів. Обійти увесь Гугун, найбільший палацовий комплекс в світі, складно. Але це і необов’язково – архітектура і музейні експозиції досить одноманітні. Однак все ж приготуйтеся витратити на огляд не менше трьох годин.

Площа Тяньаньмень: розміри площі Небесного Спокою – 500 на 800 м, або 4 га. Це серце Пекіна, популярне місце для прогулянок серед іноземних туристів і багаточисленних китайців із регіонів. В центрі площі знаходиться 38-метровий Монумент Народним Героям. Кожен день на світанку і на заході можна поспостерігати урочисту церемонію підйому і спуску державного прапору солдатам Народно-визвільної Армії КНР.

Тяньтань (Храм неба): великий комплекс храмів і зелених насаджень (267 га), який знаходиться південніше Забороненого міста. Тяньтань символізує зв’язок між Небом і імператором, сином Неба. Кожен рік владика Піднебесної вставав на коліна на Вівтарі неба, звертався до Неба з ритальною річчю.

Від Вівтаря неба 360-метрова дорога веде до головного об’єкту комплексу – Храму Врожаю Циняньдянь (його-звичайно і називають Храмом неба). Це єдиний круглий храм в Пекіні – середньовічні китайці вірили, що небо кругле, а земля квадратна.

Стадіон “Пташине гніздо”: олімпійський об’єкт, ставши одним із символів китайської столиці. На ньому проходило відкриття і закриття Олімпіади в Пекіні, а зараз це головна спортивна споруда по дизайну. Конструкція із високоякісної сталі, вкрита полімером, продумано все, аж до кількості світла, яке може проникати до стадіону. Приваблює увагу цілісність дизайну – навіть світильники уздовж доріжок, які ведуть до входів на стадіон, виглядає як мініатюрні пташині гнізда.

 

 

От flow

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика