Рига

Для мандрівників Латвія – це знахідка. Ті, хто вже побували в столиці Латвії і прогулялися історичною частиною міста Вецригі (Старе Місто), оглянули музеї, художні галереї, райони ар-нуво, відвідали оперу і театри, сміло можуть відправитися далі.

Латвія пропонує невинну природу, багату культурно-історичну спадщину, привабливі маленькі міста, гастрономічні подорожі по маєтках і хлібопекарням, чудові спа-комплекси, і багато іншого. Ця зелена країна з широко розкинутими лісами і незайманою природою, пізчаними пляжами, які знаходяться на відстані витягнутої руки від міст, зі спокійною течією життя в селах і безпечним середовищем.

Латвія поділена на чотири культурно-історичних регіони, кожен із яких відрізняється своєю особливою аурою. Земгале, Відземе, Курземе і Латгале – одноденні екскурсії чудово ознайомлять з різноманіттям і контрастами Латвії.

Відпочинок в Латвії.

Латвія

Латвія в цілому відома набагато менше, ніж її столиця Рига або найпопулярніше місто-курорт Юрмала. Ригу багато знають як найбільше місто в Прибалтиці з величезною кількістю пам’ятників архітектури, які відносяться до цілковито різним епохам. Тут і Домський собор, який побудували в 1211 році і в якому знаходиться один із найвідоміших в світі органів, і церква Петра зі 120-метровою вежею, центральним силуетом величезного числа відкриток з виглядами міста, і в цілому районі неймовірної краси будинків, виконаних в югендстилі.

Юрмала розташована в 25 кілометрах від Риги. Улюблений багатьма Рижський морський берег користується популярністю у відпочиваючих уже більше 100 років. Тут і м’ягкий клімат, і чисті пізчані пляжі, і сосновий ліс, і лікувальні мінеральні джерела. Але Юрмала – це не тільки відпочинок для тіла, це ще і розвага для душі: концерти світових зірок, “Нова хвиля”, КиВиН, багато фестивалів джазової і класичної музики.

Але Рига і Юрмала це всього лише невелика частина тієї краси, яка відкриється перед очима мандрівника, який вирішив проїхати вглибину країни. По всій Латвії збереглися лицарські замки, палаци баронів і невеликі поміщицькі садиби. Чого тільки вартує Елгава – столиця герцогства Курляндського, або Рундальський замок, робота відомого архітектора Растреллі, літня резиденція фаворита російської імператриці Анни Іоанівни курляндського герцога Бірона.

В Латвії є навіть своя Швейцарія. Латвійською Швейцарією називають одне із найкрасивих міст в Латвії – національний парк Гауя – за його неймовірну красу і велику кількість гір.

От flow

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика