Нова Зеландія

Нова Зеландія відома широкою природою, багато туристів зїжджаються до неї завдяки – горам і озерам, лісами і гротами, льодовиками і пляжами. Крім природи, є можливість відправитися до насичених екскурсій, відчути адреналін в крові. Країна заслуговує звання батьківщини екстримального і активного туризму.

Розваг тут багато, зокрема: банджі-джампінг – здається, місцеві з пелюшок починають стрибати з різних висот вниз головою. Далі йде скайдайвінг (або просто парашутизм всіляких видів) і планеризм, реп-джампінг і повітряний серфінг, а також зорбінг і багато інше. Окрім розваг, можна поспостерігати за китами, милуватися могутніми фіордами і тисячолітніми льодовиками.

Любителі Фентезі мають знати, що в Новій Зеландії проходили зйомки, які отримали світову відомість трилогії “Володар кілець”. Околиці вулканців Тонгаріро і Руапеху, ріки Уікато і містечка Куінстаун до сих пір залишаються місцями паломництва для фанатів фільма.

Сезон та переміщення по країні:

корабель

Кращий час, щоб мандрувати Новою Зеландією це – жовтень, квітень, при цьому гарантується рівний і м’ягкий клімат, близький серцю шанувальників швейцарських санаторіїв. Перебуваючи в цій країні, найзручнішим способом руху – залишатиметься машина. Дозволяє по-справжньому насолодитися природою тутешньої природи.

Прокат коштує 35 новозеландських доларів (1 долар рівний $0,5)в добу, включаючи стахування і нелімітований пробіг. Рекомендуємо переглянути аренду квартир в Києві

Пляжі:

пляжі країни

Найкрасивіші, найчистіші – знаходяться в основному на східному узбережжі Північного острову і напроти Крайстчерча. Для любителів кайакінга, віндсерфінга і інших видів катання на хвилях переважні пляжі західної частини – такі, як Піха, Аранга, Вангануі і Греймут. В країні субтропічний морський клімат. Січень – найтепліший місяць (розпал місцевого літа), середня температура на Північному Острові +19 °C, на Південному +14 °C . Липень – найхолодніший місяць, середня температура на Північному Острові +12 °C, на Південному +5  °C.

Гірськолижний відпочинок в Новій Зеландії:

гірськолижний курорт

В Новій Зеландії на гірських лижах катаються всі, і старі, і молоді. Для цього тут створені всі умови. Багато гірськолижних курортів, великі прокати інвентарю для тих, у кого немає свого. Схили доглянуті. Найбільший лижний курорт Нової Зеландії – Факапапа, розташований на західному схилі вулкану Руапеху. При перепаді висот в 675 м тут працює більше 20-ти підйомників, які обслуговують близько 40 трас різної категорії складності. Курорт відкривається з червня по початок листопада.

Гірськолижний курорт Туроа лежить на південному схилі вулкану Руапеху і вважається другим по величині в країні. Перепад висот складає 720 м. Крім рівнинних і гірськолижних трас тут створено багато трас для сноубордінгу. Сезон триває з червня по жовтень.

Лижня станція Тукіно розташована на східному схилі вулкану Руапеху і відкрита з середини липня до початку жовтня. Розкинулася всього на 19 га, вона славиться пологими схилами.

Лижня станція Мунгануі-Скі-Філд розташована на східному схилі гори Егмонт (Таранакі, 2518 м) на західному узбережжі острова Північний.

В 100 км від Бленема знаходиться лижня станція Рейнбоу-Скі-Ейріе. В 160 км від Бленема знаходиться ультрасучасна лижня станція Маунт-Лафорд-Скі-Рейд з перепадом висот 500 м. Тут є 36 трас різної категорії складності, в тому числі і траси для початківців, а на самому курорті багато ресторанів, готелів, катків і навіть поле для гольфу.

Лижня станція Амурі-Скі-Фільд розташована в 17 км від Хамнер-Спрінг, лежачого на східному узбережжі острова Південний. Траси будь-якої складності на висотах від 1769 до 1200 м. Три підйомника обслуговують 14 трас. Станція працює з кінця червня до середини вересня.

Лижня станція Темпл-Басін-Скі-Філд знаходиться на території національного парку Артурс-Пас. Найбільша точка 1753 м, перепад висот – 417 м. Чотири підйомника обслуговують 9 трас для гірських лиж, сноуборду і фрістайлу. Сезон триває з липня по жовтень.

Лижня станція Крейджиберн знаходиться в 140 км від Крайстчерча. Найбільша точка 1811 м, перепад висот 503 м. Три підйомники обслуговують 7 трас різного ступеня складності (новачкам не рекомендується). Сезон триває з липня по жовтень. Поряд лежить станція Брокен-Рівер (1783 м, перепад висот 360 м, 4 підйомника), Чизмен (1844 м, перепад висот 263 м, 3 підйомника), Маунт-Олімпус (2069 м, перепад висот 800 м, 5 підйомників) і Портер-Хайтс (950 м, перепад висот 610 м, 6 підйомників).

Лижня станція Хатт (124 км від Крайстчерча) є найфешенебельним курортом острова Південний. Найвища точка 2075 м при перепаді в 655 м. Десять підйомників обслуговують близько 20 трас різної ступені складності. Сезон триває з травня по жовтень. Неподалік лежать лижний центр Метвін (100 км від Крайстчерча), а також станція Добсон (4 підйомника, висоти від 1400 до 1910 м), Фокс-Пік (1850 м, перепад висот 680 м, 4 підйомника) і Охау (1925 м, перепад висот 400 м, 3 підйомника), популярні серед сноубордистів.

Велика кількість лижних курортів зосереджено навколо Кінгстона (о. Південний). Найбільш популяні тут Ремаркейблз-Скі-Філд (24 км від міста, 2000-1600 м, 32 траси будь-якої складності, 5 підйомників), Коронет-Пік (10 км від Кінгстона, 1650-1200 м, 8 підйомників), а також станції Кардрона, Кон і Уеіорау-Нордик в 140 км Кінгстона.

От flow

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика