BFS Group: подорожі в Нью-Йорк

Нью-Йорк

Нью-Йорк – столиця світу, яку можна називати містом розваг, контрастів, місто, яке ні на хвилину не засинає. Бруклін і Бродвей, Емпайр-стейт-білдінг і Статуя Свободи, Манхеттен і Таймс-Сквер – все це Нью-Йорк, найбільший мегаполіс і один із найкрасивіших і відомих міст США. BFS Group Поїздка в Нью-Йорк стане цікавою і захоплюючою пригодою, подарує масу вражень і дозволить по-новому поглянути на “Велике яблоко”, місто на березі Атлантичного океану, в яке так легко закохатися.

Тут зачаровують хмарочоси, багато з яких мають висоту більше 200 метрів, виблискують блискучими фасадами, немов зійшовши з ілюстрацій до футуристичним романам, а численні таксі забарвлюють дороги в життєрадісний жовтий колір і вже давно є негласним символом міста. Вигідні ціни на відпочинок в Нью-Йорку дозволять вивчити місцеві пам’ятки, зайнятися шопінгом і насолодитися неймовірною екскурсійно-розважальною програмою важливішого культурно-економічного центру США.

BFS Group – вперше в Нью-Йорку: де побувати і що подивитися.

Вирушаючи на відпочинок в Нью-Йорк, не лінуйтеся дивитися по сторонам – багато з місцевих пам’яток зустрічаються не тільки на сторінках путівників або туристичних журналів, але й популярних фільмах і телесеріалах. Недарма це місто користується незмінним попитом туристів зі всього світу – тільки в 2010 році “Велике яблоко” відвідали 48,7 мільйонів людей.

Але численні туристи приїжджають сюди не тільки заради походів по відомих музеях і пам’ятним місцям – не виключено, що під час подорожі в Нью-Йорк ви зможете зустріти в Центральному парку улюбленого актора, зірку телешоу або світову знаменитість. Цей фантастичний парк, який розташований на мальовничому острові Манхеттен має площу 3,41 км², кожен рік відвідують понад 25 мільйонів людей.

Пам’ятки, якими пишається Нью-Йорк.

Незабутній, насичений і захоплюючий відпочинок в Нью-Йорку, вартість якого стане приємним сюрпризом для будь-якого туриста, неможливо уявити без відвідання Статуї Свободи – легендарної “француженки”, яка є головним символом США і з’являється на великих екранах не рідше, ніж Центральний парк або Манхеттен. Ви можете відвідати такі неймовірні місця, як музей Метрополітен і острів Елліс, Бронкський зоопарк і Бруклінський міст, Музей Соломона Гугенхайма і Ботанічний сад Нью-Йорку, Медісон-авеню і інші пам’ятки п’яти районів міста.

You may also like...

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика