Полювання в Криму

полювання в криму

На кримському півострові є хороші місця, для полювання на качку і на кабана, також популярне полювання на куріпку, на гусака, перепела, фазана. Природа цього півострова багата і різноманітна, тут сусідять друг з другом: прибережна зона, гірські масиви, степи, болота, ріки і озера. Рівень організації мисливських і лісомисливських господарств робить полювання в Криму цікавим і доступним видом відпочинку для всіх мисливців.

Мисливськими угіддями в Криму є: Орлиновське, Алуштинське і Качинське мисливські господарства, особливості охоти в яких визначаються їх місцезнаходження і видами дичини. Тут кримським мисливцям даються чудові можливості пополювати на оленя, кабана, косулю і вальдшнепа.

Ставши мисливцем, можна випробувати себе на сміливість, витривалість, швидкість реакції, удачу і відповідальність. А охота в Криму дозволить кожному новачку здобути великі знання в цій сфері. Крим має багатовікову історію і насичені традиції, із давніх віків тут займалися полюванням такі племена і народи як скіфи і таври.

Завдяки поєднанню супутніх кліматів і природніх умов, наявність повноцінної кормової бази, грамотному і своєчасному проведенню робітниками мисливських господарств Криму біотехнічних заходів, відбулося збільшення поголів’я копитних тварин, найбільш поширеним видом із яких є європейська косуля, яка особливо ціниться мисливцями, так як володіє хорошими трофейними якостями.

You may also like...

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика