подорожуючі автостопом

Ніколи не відправляйтеся одному, бо одному зовсім не весело, а розділяти емоції потрібно. Краще відправляйтеся парами, томущо на вас чекатиме весела, драйвова подорож автостопом, яку ви точно не забудете. В трьох значно безпечніше ніж одному, другий підстрахує, третій врятує, ну а якщо є четвертий, то підбадьорить.

Ну а до того, як відправитися в дорогу, як без маршруту? Разом зібравшись потрібно скласти маршрут, запишіть основні населені пункти, до яких ви будете діставатися, з міста до міста, чи з міста до села.

Ну якщо ви вже в дорозі слід мати на увазі, що водій не зупиниться вам під мостом або під ним, на повороті чи підйомі. Потрібно вибрати той участок, який буде комфортніший для водія, потрібно, щоб водій бачив вас здалеку, і мав час прийняти рішення і гальма.

Ви знаєте який найефективніший варіант зупинити авто? Ну звичайно ж це таблички. Запасіться табличками з назвами міст, в які вам потрібно потрапити, зробіть яскраві написи, щоб були видні здалеку.

Не варто соромитися зупиняти дорогі авто, хоча в багатьох випадках зупиняються дальнобійники і люди на недорогих авто, ну бувають виключення. Коли вам зупиняться, то відразу потрібно говорити, що подорож без грошей.

Краще за все не ловіть машину вночі, бо можете нарватися на неприємні пригоди. Куди зручніше та безпечніше заздалегідь спланувати місця для ночівлі до наступу темноти.

Відразу обговоріть умови з водієм, бо водій розуміє, що отримає лише подяку, але варто обговорити це при посадці. Крім того, намагайтеся бути цікавим, старайтеся підтримувати розмову, але є люди які віддають перевагу тишині.

Правильно вдягайтеся, навіть якщо ви потрапили під дощ, чи ночували в палатці, всерівно постарайтеся бути чистим, це значно підвищить ваші шанси. Крім того, не забувайте вдягатися яскраво, і про світловідбивних пов’язках на випадок, якщо ніч застане вас на трасі.

Ну і беріть з собою мінімум речей, подумайте про комфорт подорожі, якщо до ваших речей відносяться дві валізи, сумка не плече і фотоапарат дуже доречні для класичної відпустки, а ось для подорожі автостопом ні.

От flow

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика