Робота в Польщі для українців

Відкриття кордонів і можливість вільного пересування для громадян Євросоюзу спровокували відтік робочої сили із країн, які тільки нещодавно вступили до Єврозони, в більш розвинені європейські країни. Завдяки цьому, в Республіці Польщі, гостро відчувається нестача робочих саме будівельних і виробничих спеціалістів (арматурники, монтажники будівельної опалубки, муляри, зварювальники, електромонтери, слюсарі, монтажники металоконструкції і інші), работа в польше для украинцев вакансии.

Умови роботи/оформлення.

Іменний дозвіл на легальну роботу в Польщі на півроку, з можливістю продовження дозволу на рік, без піврічної перерви (Воєводський дозвіл на рік) з виїздом в Україну для отримання робочої візи на наступний термін роботи або можливість оформлення 2-х літнього вигляду на проживання з правом на роботу, без необхідності виїзду в Україну для оформлення робочої візи на наступний термін роботи.

Що отримує здобувач за кордоном:

  • не будемо лукавити, якщо заявимо, що за кордоном більш стабільна ситуація, ніж в Україні, Росії, Білорусі, Казахстані і інших країнах СНД.
  • Тут з’являється можливість отримання посвідки на проживання, скорочено ВНЖ в Польщі
  • Роботодавці за кордоном до кваліфікованим співробітникам чудово відносяться і готові піднімати заробітну плату при підвищенні кваліфікації, що важко сказати з приводу роботодавців в СНД.
  • Чудові кліматичні умови, які сприяють оздоровленню.

Ви можете знайти багато активних пропозицій – роботу в Польщі для українців без посередників, вакансії від прямих роботодавців, нові і актуальні вакансії на фабриках і заводах, фірмах, клініках, барах, готелях, в компаніях за логістикою і переміщенням вантажів, працевлаштування для молодих людей і студентів в якості дизайнерів і журналістів. На поточний момент в Польщі потребуються інженери на виготовлення точки.

 

 

 

 

 

You may also like...

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика