Школа альпінізму в Криму • Підготовка до великих гір

альпініст

Пропонований тур – це чудовий спосіб провести вихідні. Поєднання Південного берега Криму, романтичних посиденьок у багаття і задоволення від заняття справжнім альпінізмом. В ході програми ви навчетеся в’язати основні вузли, організовувати страхування, засвоїте техніку пересування по скалам і мотузяним перилах.

Після курсу навчання основам альпінізму буде здійснено сходження на вершину Уарч-Кая по маршруту I категорії складності. Протяжність маршрута 350 м. Отримані навички і досвід дозволять вам прийняти участь в альпініських програмах Команди Пригод “Вертикаль-Тур” по всьому світу.

День 1 – Прибуття в Батіліман. Поселення в кемпінгу. По бажанню учасників можливе поселення в готелі або гірському притулку. Лекція по альпіністському спорядженні і правилам безпеки. У другій половині дня вихід на скали масиву Куш-Кая. Обробка навичків скалолазання, страхування.

День 2 – Індивідуальні лазання на скалах масиву Куш-Кая. Знайомство з технікою пересування по скалам. Навчання прийомам підйому і спуску по закріпленій мотузці. Навчання роботі в зв’язках. Навчання основам організації страхування і самострахування за допомогою спеціального спорядження. Повернення в кемпінг. Вночі багаття, плов, гітара.

День 3 – Сходження з гідом на вершину Уарч-Кая по маршруту I категорії складності “Сюрприз” (або інші, більш складні маршрути, в залежності від підготовки учасників). Спуск з вершини.

День 4 – Сходження з гідом на вершину 3-4 категорії складності (для просунутих учасників).

День 5 – Від’їзд додому.

Країна: Україна.

Регіон: Крим.

Вид відпочинку: Альпінізм. Клас малі гори.

Рівень підготовки: Будь-який.

Розмір групи: Від 5 учасників.

Тривалість: 4 дні.

Вартість: 220$

Терміни проведення: 07.04 – 10.04.16

You may also like...

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика