Сіднейський оперний театр

Сіднейський оперний театр

Одна з головних пам’яток Австралії – Сіднейський оперний театр, має право називатися одним з найбільш впізнаваних будівель світу, та заслуговує називатися одним із чудес світу. Йорн Утзон – є архітектором неймовірної будівлі, спроектувавши оригінальні дахи, якимось чином нагадують ракушки. Архітектор зробив чудовий подарунок Сіднею.

Плануючи поїздку до Австралії не забудьте внести до свого списку великий оперний театр, адже кожен турист мріє в ньому побувати. В далекому 1973 році відбулося відкриття Сіднейського театру, навіть на відкритті була присутня Королева Великобританії Єлизавета II.

Сіднейська споруда на теперішній час, приймає трішки більше півтори тисячі відвідувачів, в ній знаходиться найбільший в світі механічний орган, також в цій незвичайній споруді розташований культурний центр всієї країни. Театр побудований в архітектурному стилі – експресіонізм, вартістю у 102 млн $.

Щоб відвідати уявлення не потрібно вечірню сукню і туфлі на каблуках, наприклад місцеві люди приходять в джинсах і футболці, або навіть босоніж. Помимо цього, опера пропонує навчання різного виду, екскурсії, майстер-класи і так далі. Доречі навчання безкоштовне.

Загальна вартість екскурсій з відвіданням сцен і підмостків, а також інших відвідувань театру:
35 $ – для дорослого;
12.5 $ – для дитини

Розташування:
Сіднейська гавань, вулиця Беннелонг Пойнт.

You may also like...

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика