Скільки води потрібно пити в день людині?

стакан води

Не залежно від віку і статі, людина скаладається на 60-80 процентів із води. Вода є невід’ємною частиною функціонування всіх організмів на землі. Західні вчені рекомендують випивати близько 1,5-2 літрів води в день, щоб підтримувати рівень рідини в організмі, і не хворіти. За підрахунками, п’ятдесят процентів захворювань виникають через нестачу води в організмі.

Близько 0,5 л рідини в день втрачається тільки при видиханні, і якщо цю кількість води регулярно не заповнювати – організм буде зневоднений. Велика кількість випитої води може вплинути на організм негативно, навіть були випадки коли люди помирали від великої кількості випитої води. Тому варто піклуватися про свій організм частіше ніж зазвичай.

При фізичних заннятях, необхідно випивати мінімум 8-10 стаканів в день, варто зазначити, що коли наступає спрага – це означає, що почалося зневоднення організму, тому недостатньо пити воду тільки коли відчуваєш спрагу. У багатьох немає звички пити воду тоді, коли немає спраги, а для того потрібно привчатися, спробуймо наступним чином:

– Коли ви на роботі, і наступає перерва, не пийте чай або каву, випивайте звичайну воду.

– Перед заняттям спорту, під час, та після пийте більше води.

– З собою завжди беріть пляшку води.

– При прийомі їжі випивайте стакан води.

Не рекомендується пити воду із крана, просуваючися по старим трубам втрачає якість, а крім того, є хімікативною, яка містить хлор, а це яд. Якщо ви п’єте воду з крана, то обов’язково кип’ятіть або наражайте фільтрацією.

You may also like...

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика