собор доумо

Більшість туристів котрі заглянули до Італії, в першу чергу хочуть відвідати Готичний Міланський собор (Дуомо), побувати в Мілані і не побачити кафедральний собор, практично неможливо. Собор розташований на головній площі міста Дуомо ді Мілано, поряд з Галереєю Віктора Еммануїла II.

На вершині собору висвітлюється золотиста статуя Мадонни, добре помітна із інших районів міста. Міланський собор є дуже важливою пам’яткою у світі, вважається другою за величиною серед всіх католицьких соборів на світі, а також відома будівля в Європі.

Будівництво собору почалося в 1386 році. На місці будівлі розташовувалися дві базиліки, однак в 1075 році обидві були зруйновані пожаром. Саме Мадонні присвячується споруда, яка будувалася століттями. В 2009 році роботи були завершені, і сліпучий фасад почав радувати місцевих мешканців.

Серед пам’яток собору Дуомо, туристам варто поглянути на: гвізд, який привезли з розп’яття Христа. Можна поглянути покровительку Мілану – Мадонну. Собор обладнаний ліфтом, за допомогою якого можна піднятися на дах, де відкривається чудовий вид на місто.

От flow

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика