Сон запорука успіху

Sleeping man with big clock

Правильний стиль життя заключається у вашій діяльності, а головною запорукою успіху на чудовий день, залишатиметься хороший сон, після якого ви почуватиметеся бадьорішими та енергійнішими. Кожному з нас, знайоме відчуття втоми, головної болі та частих фізичних проблемах, особливо зранку, коли ж тільки ви прокидаєтеся, можливо проблема пов’язана зі сном, або ж з чимось іншим.

Повертаючися з роботи, або ж з тренування, зовсім не обов’язково відвідати нічний клуб, чи бар, ваше повернення відбудеться після дванадцяти ночі, ну якщо звичайно ви йдете на гуляння до ранку, а це вже значить, що ви вже порушили режим сну, і вже прокинутися в нормальному стані ви не зможете. Алкоголь вночі це вбивство сну, можливо ми і помічаємо це, але не приділяємо цьому увагу.

Варто звернути увагу на ваше самопочуття, воно як не інше найголовніше, а від цього залежить і сон. По закінченню дня, подумайте над тим, що вам варто зробити завтра, а для того треба набратися сил, тому не рекомендується робити вночі нагрузку, як фізичну так і розумову.

Перед сном виключіть ваш смартфон, або включіть беззвучний режим, для того, щоб вас не турбували. Не варто засиджуватися в мережах, ваші смс можуть тривати до ранку. Краще за все, виберіть таке місце, де немає сучасних приладів і засобів зв’язку.

Спіть в прохолодному приміщенні. Включіть кондиціонер, щоб створити максимально зручний для вас температурний режим. Купіть для себе зручний матрас, може справа у вашому ліжку, можливо від нього ви не можете нормально виспатися.

Рекомендується придбати для себе звичайний будильник старого зразку. В темноті ви не зможете визначити який час. Перед сном виключіть телевізор, він як ніхто інший маніпулює вашим прагненням заснути.

You may also like...

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика