Теотіуакан

Покинуте місто Теотіуакан – знаходиться в 50 кілометрах до північного-сходу від міста Мехіко в муніципалітеті Сан-Хуан-Теотіуакан. Його ще звуть місцем перетворення богів, якщо вірити легенді то в світі стояла вічна темрява, а щоб вирішити цю проблему боги зібралися на цьому місці.

За словами дослідників, місто засноване у I столітті нашої ери, а до п’ятого століття, місто досягло розквіту і стало великим містом Америки. Все що залишилося від міста це розкидані будівлі на великій території, в напрямку північ-південь тягнеться відома Дорога мертвих Теотіуакана.

На її північному закінченні знаходиться храм-піраміда Місяця, який складається з п’яти ярусів з плоскою вершиною. Висота піраміди досягає 42 метрів. Із сходу до вулиці знаходиться головна пам’ятка – храм Сонця, її висота досягає 72 метрів. Вважається, що ця піраміда є третьою в світі пірамід за висотою.

На околицях міста знаходяться не менш привабливі пам’ятки, будівлі, серед яких і храм бога дощу Тлалока, якому особливо поклонялися місцеві мешканці, також Храм землеробства і Сьюдаделу.

От flow

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика