Статуя Христа Спасителя

Найвідоміша статуя в Бразилії, статуя Христа Спасителя, має честь прославлятися на увесь світ, вона встановлена на горі Корковадо з роспростертими руками на висоті понад 700 метрів. Статуя приваблює мільйони туристів, з її гори відкривається прекрасний вид на місто.

Розбудова розпочалася у 1884 році, тоді була споруджена мала залізна дорога, по якій здійснювали доставку будівельних матеріалів. На честь річниці століття, в Бразилії, вирішили збудувати статую, і тому, був оголошений збір засобів. До збору активно під’єдналися церкви та відомий журнал “О Крузейро”.

На спорудження монументу пішло близько дев’яти років, відкриття відбулося 12 жовтня 1931 року, а лише в 2007 її визнили одним із нових семи чудес світу. В той час технології Бразилії не дозволяли виконувати велику частину роботи проекту, і тому всі деталі статуї створювалися у Франції.

За підрахунками, щорічно, до підніжжя монументу піднімається близько 1,8 млн. туристів. Піднімаючися по автостраді, сходинками і ескалаторам, можна дістатися до оглядового майданчику. Відомо, що у 2008 році в статую попала блискавка, яка її пошкодила, лише в 2010 почали її реконструювати.

От flow

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика