Рим

Столиця Італії – Рим, або за іншою назвою “Вічне місто” унікальне місто культурою, відомим містом-державою Ватикан, який є центром католицької церкви у світі. Ще у першому столітті до н.е., його почали називати “Вічне місто”, місто продовжувало розвиватися, його розміри, сила, пишність і вплив на увесь світ.

На сьогоднішній день в Римі знаходяться багато пам’яток архітектури, культури та мистецтва. В Італії достатньо імпульсивний народ, вулицями можна побачити під час футбольних матчів жвавий натовп фанатів. Щоб відчути цілком, що значить вболівати за футбол по-італійськи, потрібно побувати на будь-якому матчі, особливо це стосується матчів Лаціо і Роми.

Рим славиться своєю кухнею і вином, тут розташовані кращі ресторани країни, де підносять різні італійські делікатеси. Майже в будь-якому районі можна знайти магазини для шопінга. На сьогоднішній день Рим – найбільший центр міжнародного туризму. Щорічно до Риму приїзджають понад 10 млн. людей, завдяки чому Рим вважається одним з найбільших центрів міжнародного туризму.

Місцевий метрополітен має всього дві гілки, тому по місту краще рухатися на трамваї або автобусі. Також вулицями курсують туристичні автобуси, які оснащені панорамними вікнами і аудіо-гідом. Рим вважається безпечним містом, але варто уникати прогулянок по емігрантським кварталам, основну загрозу для туристів представляють кошилькові злодії.

От flow

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика